Лаціо — Аталанта 0:2 Відео голів та огляд матчу 11.02.2023 — Серія А

Дивіться відео найкращих моментів матчу італійської Серії A, що відбувся 11 лютого 2023 року, 21:45.

Лаціо — Аталанта, Getty Images

У рамках двадцять другого туру італійської Серії A на Стадіо Олімпіко напередодні зустрілись римський Лаціо та бергамаська Аталанта.

"Орли" володіли ініціативою в контролі над м’ячем упродовж більшої частини ігрового часу, тоді як суперники покладались більше на швидкість власних контратак та переважаючу кількість пострілів по воротах.

У підсумку, стратегія команди Джан П’єро Гасперіні виявилась більш успішною, і посеред першого тайму гості вийшли вперед за рахунок голу Давіде Дзаппакости.

Після перерви Лаціо покращив власну ситуацію в плані кількості створених нагод, проте до забитого м’яча так і не дійшов, натомість пропустивши вдруге знову посеред тайму, але цього разу — від Расмуса Гойлунда.