Лавриненко: Прем’єр-ліга – пріоритет, однак не виключаю можливості попрацювати в амбітній команді Першої ліги

Сергей Лавриненко, scdnipro1.com.ua

Колишній головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко розповів про подальші плани. Фахівець не має наміру довго перебувати без практики.

“Передусім, не хочеться втрачати цей ритм, який є у тренера. Адже чим більше часу проходить, тим більше багато чого втрачається. Тож бажано, щоб пауза в роботі не виявилась великою. Втім, як Бог дасть – так воно і буде. Я добре розумію, що зараз дуже важко багатьом клубам, і чимало з них взагалі призупинили свою діяльність. Побачимо, як воно буде далі”.

“А між тим готовий розглядати усі пропозиції. Ясна річ, що Прем’єр-ліга – це пріоритет, однак не виключаю можливості попрацювати і у команді Першої ліги, яка є амбітною і ставить високі завдання. Моя Pro-ліцензія має дію до літа 2024 року, і свою професіональну діяльність не збираюсь переривати й надалі – буду її продовжувати”.

Інгулець звільнив Лавриненка у середині листопада. Команда під його керівництвом на той момент посідала 15-те місце в УПЛ.

Лавриненко пропрацював в Інгульці шість років і вивів команду до Прем’єр-ліги, завоювавши бронзу у сезоні Першої ліги 2019/20. Також у 2019 році Інгулець став першим клубом в історії українського футболу, який вийшов у фінал Кубка України із другого дивізіону.