Лівий Берег призупинив діяльність своєї професійної команди

facebook.com/fclbkiev

Столичний футбольний клуб Лівий Берег оголосив, що призупиняє діяльність своєї професійної команди на час проведення наступного сезону.

Керівництво клубу обіцяє повернутися до професійного чемпіонату України перед початком сезону 2023-24 років.

Своє рішення у київському клубі пояснили необхідністю виділити більше часу на створення нової команди.

Повний текст заяви Лівого Берега:

“Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про начебто припинення діяльності професіонального футбольного клубу ФК Лівий Берег. У світлі цієї інформаційної хвилі хочемо вас запевнити, що ФК Лівий Берег був, є і надалі існуватиме не тільки як дитячо-юнацька академія, а також як дуже амбітний професіональний футбольний клуб з великими цілями й досягненнями.

Нагадаємо, що на професіональному рівні клуб почав виступати у сезоні 2021/22, передумовою для чого стала важка та кропітка робота з підготовки команди для виступів на найвищому рівні. Успішно дебютувавши у Другій лізі змагань ПФЛ восени, команда мала плани продовжити почате і у весняній частині змагань. Однак, всі плани порушила війна.

Більшість гравців та представників тренерського складу Лівого Берега ухвалили особисте рішення не повертатися до країни з підготовчих зборів у Туреччині, залишившись за кордоном попри те, що керівництвом клубу були створені всі логістичні умови для повернення в Україну та подальшої співпраці. Зважаючи на це, було прийнято рішення про припинення взаємовідносин з чинним тренерським штабом та футболістами.

Таким складом команда існувати не могла. Натомість з квітня 2022 року клуб відновив свою роботу, зосередив всю увагу на роботі дитячо-юнацької школи, активно продовжував і продовжує займатися благодійністю. Зараз ми розуміємо, що побудова головної команди, яка була б еталоном для вихованців академії, потребує чимало часу. Тому керівництвом клубу було ухвалене єдино правильне рішення про тимчасове призупинення діяльності професіональної команди.

Але ми обіцяємо, що клуб готуватиметься для участі у змаганнях серед професіоналів у сезоні 2023/24. Для цього найближчим часом будуть підготовлені відповідні документи на розгляд компетентних футбольних організацій. Тим часом ми щоденно і активно продовжуємо свою роботу”.

Раніше повідомлялося, що стадіон Лівого Берега може прийняти матчі наступного сезону у чемпіонаті України.

Минулого сезону команда Анатолія Бузника посідала друге місце у групі «А» Другої української ліги та претендувала на підвищення у класі.

Очікується, що новий сезон на рівні Прем’єр-ліги у чемпіонаті України стартує 20 серпня на тлі воєнного стану в країні.