Мадридський Реал втратив очки у матчі з Реалом Сосьєдад

Реал Мадрид — Реал Сосьедад, фото — Getty Images

Мадридський Реал на своєму полі втратив очки в матчі 19-го туру Прімери з Реалом Сосьєдад – 0:0.

Гості у першому таймі зосередилися на обороні, практично не загрожуючи воротам чемпіонів Іспанії. Контратаки стали вдаватися сан-себастьянцям у другому таймі, проте успіху вони не принесли.

Мадридці поступово збільшували тиск. В одному з епізодів гостей врятувала штанга. У результаті на Сантьяго Бернабеу – нульова нічия.

Команда Карло Анчелотті набрала 42 очки і відстає від лідера Барселони на 5 очок. Реал Сосьєдад йде третім, набравши 39 очок. При цьому команда із Сан-Себастьяна зіграла на один матч більше за мадридців.

У наступному матчі Бланкос приймуть Валенсію 2 лютого. Біло-сині 5 лютого у Сан-Себастьяні зіграють із Вальядолідом.