Максимов: Кожна команда має подвійний настрій на віце-чемпіона країни

Юрий Максимов. Фото — scdnipro1.com.ua

Головний тренер СК Дніпро-1 Юрій Максимов підбив підсумки свого дебюту у новому клубі у матчі 7-го туру УПЛ проти Колоса (1:1).

“Я сказав хлопцям, що будемо грати у три захисники. Вони відповіли, що раніше ніколи не грали у таку схему, і навіть тренувань подібних не було. Але за підбором гравців, що у нас є, ми ризикнули і зіграли у три центральні захисники. Якщо враховувати, що це тільки перший матч, то я задоволений”.

“Колос теж приїхав грати на перемогу, і кожна команда, граючи проти віце-чемпіона, має подвійне бажання проявити себе. Я дійсно задоволений тим, як команда зіграла. Перший тайм не був яскравим, але після перерви команда проявила себе. Це значить, що у хлопців є сили, і в останні 30 хвилин мені гра сподобалася”.

“Ігор Когут та Олексій Гуцуляк для нас рівноцінні в атаці. Для нас зараз кожна така одиниця на вагу золота”.

“У перерві вказав Руслану Бабенку та Валентину Рубчинському, щоб не так близько підходили до захисників, там і так нікого немає.Сказав, щоб трималися ближче до центру поля, щоб вони між лініями приймали м’яч і розганяли атаку.  Сьогодні гра була такою. Наступна буде ще важче. Повторюся, що кожна команда має подвійний настрій на віце-чемпіона країни”.

“В Полтаві ми грали 3-4-3, а сьогодні зіграли 3-5-2. Дивимось на підбор гравців, які у нас є сильнішими, і ставимо схему у кожній команді. Будемо спілкуватися із хлопцями, як далі грати у три захисники, чи у чотири. Це вже буде у процесі командного спілкування”.

Вперше за довгий час зігравши на домашній “Дніпро-Арені”, віце-чемпіон країни, який раніше вилетів із трьох кваліфікацій єврокубків поспіль, розійшовся миром із Колосом, пропустивши та швидко відігравшись у другому таймі. Нагадаємо, це був перший офіційний матч для Дніпра-1 під керівництвом Юрія Максимова, який нещодавно став новим головним тренером команди.

Після цього матчу Дніпро-1 набрав 6 очок і тепер посідає 12-те місце у турнірній таблиці УПЛ. У наступному турі чемпіонату України команда Максимова зіграє проти Зорі 24 вересня.