Максимов: Тричі поверталися до роздягальні у другому таймі, але хлопці все витримали

Юрий Максимов, фото — scdnipro1.com.ua

Головний тренер Дніпра-1 Юрій Максимов задоволений перемогою у матчі з Олександрією (1:0) у 13-му турі Української Прем’єр-ліги.

“Дуже добре, що ми сьогодні перемогли. Олександрія – дуже гарна команда, в якій виступають молоді хлопці, котрі можуть добре пресингувати і в технічному плані вони хорошо підготовлені. Їм ще потрібен час для зростання, щоб прийшов потрібний результат. Дякую своїй команді за цю перемогу. Ми тричі поверталися до роздягальні у другому таймі, виходили і знову поверталися, але хлопці усе це витримали, за що я їм вдячний і вітаю їх з перемогою”.

“Ми не стежили за матчем Полісся та Кривбасу. Ми тільки на себе розраховуємо і не дивимося на те, як грають інші команди. Головне – це розраховувати на себе”.

“Мірошніченко грав лівого захисника і підключався в атаку по ситуації. Він виступав на цій позиції і раніше в Олександрії. Ми з ним розмовляли про це і він сказав, що має досвід гри на лівому фланзі і готовий там грати”.

Дивіться також: Дніпро-1 – Олександрія. Відео огляд матчу за 6 листопада

Матч Дніпра-1 з Олександрією тривав майже 5 годин. Поєдинок у Дніпрі розпочався о 17:15 (на 15 хвилин пізніше запланованого) через повітряну тривогу. З цієї ж причини матч тричі призупинявся у другому таймі, фінальний свисток пролунав о 21:52.

Дніпро-1 піднявся на друге місце в УПЛ, поступаючись Кривбасу за додатковими показниками. У наступному турі команда Максимова зіграє проти Шахтаря 12 листопада.