Маркевич: Футбольний клуб Дніпро знищив Коломойський. От і все

Мирон Маркевич, dynamo.kiev.ua

Головний тренер Карпат Мирон Маркевич, який раніше працював у Металісті та Дніпрі, відверто висловився про розпад дніпровського клубу. Серед іншого він визнав, що борги після розформування виплачені не були.

“Як Коломойський розвивав? Він знищив Дніпро. Зі 100-річною історією. Я не знаю, що там говорив Циганик, це його право говорити те, що хоче. Я просто знаю, що футбольний клуб Дніпро знищив Коломойський. Ось і все. Клуб зі 100-річною історією”.

“Не хочу в це влазити. Я просто називаю факти, бо я був там. Була команда, Дніпро. А він її просто знищив. Немає знаменитого Дніпра, двічі чемпіонство брали, грали у фіналі Ліги Європи. І такого клубу немає. Є клони – той Дніпро-1, незрозуміло, що це таке. Те, що я можу сказати. А хто що казав – мене не хвилює”.

“Чому я маю відмовлятися від претензій щодо боргів? Я що, завалив там справи? Ми чесно відпрацювали. І футболісти, і я. Тому цей клуб і знищили – щоб не платити гроші”.

Нагадаємо, екс-президент Дніпра Ігор Коломойський останнім часом перебуває під вартою, перебуваючи під підозрами щодо статей за шахрайство та злочинну легалізацію майна. 25 вересня суд відхилив апеляцію щодо умов утримання його під вартою. Поручителем Коломойського у суді виступав відомий журналіст Ігор Циганик.

Маркевич працював головним тренером Дніпра з 2014 до 2016 року. Двічі приводив команду до бронзових медалей, виводив її до фіналу Ліги Європи. Дніпропетровський клуб було остаточно розформовано у 2019 році.