Маркевич: Коноплянка добре грав за Дніпро, хотів його в Металіст забрати

Мирон Маркевич. Фото — fckarpaty.org.ua

Головний тренер Карпат Мирон Маркевич поділився думкою про свого колишнього підопічного Євгена Коноплянку, його виступи за Дніпро та нинішні проблеми.

“Що з Коноплянкою? Ну я не знаю. У мене від добре грав свого часу. Потім вже все пішло не так, якби хотілося. Але нічого тут не зробиш, так воно буває. Я знаю, що він мені багато допоміг у Дніпрі і його велика заслуга, що ми грали у фіналі Ліги Європи”.

“Який клуб би йому підійшов? Не знаю, важко щось зараз говорити. Я давно його не бачив, ну що я зараз можу сказати? Тут треба зважати у якій він формі, як він. Травми його переслідували… Ну він добре грав за Дніпрі і я його хотів у Металіст забрати. Тут не вийшло. Проте, він залишив такий вагомий внесок в українському футболу. Тому треба йому за це подякувати”.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про розірвання контракту між 34-річною Коноплянкою та ЧФР Клуж. За півроку у цьому клубі українець чотири рази вийшов на заміну, не награвши й години часу. Ненадовго затримався Євген і у своєму попередньому клубі – польській Краковії.

За Дніпро Коноплянка виступав з 2008 по 2015 роки (у тому числі у сезоні 2014/15 під керівництвом Маркевича), зіграв у сумі 207 матчів, забив 43 голи, віддав 37 гольових передач. Разом із дніпрянами футболіст ставав срібним та бронзовим призером УПЛ, доходив до фіналу Ліги Європи.

72-річний Маркевич із червня 2023 року працює головним тренером львівських Карпат. Львів’яни під його керівництвом впевнено виграли Групу А Першої ліги та весняний відрізок проведуть у Чемпіонській групі. У команди високі шанси на підвищення у класі за підсумками сезону.