Марсель не вів переговорів щодо переходу Довбика

Артем Довбик, scdnipro1.com.ua

Український форвард СК Дніпро-1 Артем Довбик не входить до списку інтересів Марселя.

Французький клуб не вів переговорів зі стороною футболіста щодо можливого трансфера. Пріоритетна ціль Олімпіка – продовження контракту з Алексісом Санчесом, також клуб розраховує в лінії атаки на Вітінью, який прийшов до клубу взимку.

Раніше повідомлялося, що менеджмент Марселя вже провів попередні переговори зі стороною футболіста. Сума трансферу може становити від 11 до 15 мільйонів євро.

Довбик підтверджував інформацію щодо переговорів. Нападник зацікавлений у переході та висловив надію на успішний переговорний процес між представниками клубів.

Також у форварді особисто зацікавлений головний тренер Трабзонспору Ненад Б’єліца. Влітку клуб спробує оформити перехід. Трабзонспор вже робив спроби домовитися про купівлю Довбика: тоді клуб запропонував за нападника 10 мільйонів євро та 20% з наступного перепродажу гравця.

Раніше повідомлялося, що Дніпро-1 підняло цінник на гравця до 20 мільйонів євро. Виконавчий директор Дніпра-1 Андрій Русол заявив, що український клуб запропонував гравцеві продовження угоди.

Довбик цього сезону провів 35 матчів за дніпрян у всіх турнірах. На рахунку форварда – 28 голів та 8 асистів. Контракт із Дніпром-1 у гравця завершується 31 грудня цього року.

Дніпро-1 йде на другому місці в УПЛ. Марсель, за який виступає співвітчизник Довбика Руслан Маліновський, займає третю позицію в турнірній таблиці Ліги 1.