Матч Шахтаря та Вереса відбудеться у Львові

Арена-Львов, uaf.ua

Поєдинок 12-го туру УПЛ між Вересом та Шахтарем буде проведено у Львові на “Арені-Львів”.

Керівництво Вереса звернулося до міськради Рівного та Рівненської ОВА з проханням про проведення гри у рідному місті. Проте місцева влада не схвалила гру на стадіоні “Авангард”.

“Ми всі знаємо і розуміємо, як сильно хочуть рівненські вболівальники побачити суперника топ-рівню на оновленому “Авангарді”. Шахтар – це бренд європейського, навіть світового рівня. З урахуванням усіх факторів, ми звернулися до обласної військової адміністрації з проханням дозволити проведення матчу з глядачами у кількості, що відповідає місцям у доступних бомбосховищах поряд зі стадіоном”.

“У свою чергу, рішення даного дозволу було делеговано Рівненській міськраді. Упевнені, що як депутати, так і голова Олександр Третяк також з радістю прийняли б Шахтар на “Авангарді” прямо зараз, але зараз рішення про надання відповідного дозволу не прийнято, і через бюрократичні процедури ми ніяк не можемо прискорити цей процес”.

“Втім, робота в цьому напрямку ведеться, і, ймовірно, ми зможемо вирішити питання допуску вболівальників на трибуни вже до матчу проти київського Динамо. Окремо дякуємо УПЛ за розуміння нашої ситуації”.

Гра між Вересом та Шахтарем відбудеться 9 листопада. Обслуговуватиме протистояння харківський рефері Анатолій Абдула.

У турнірній таблиці УПЛ Верес посідає п’яте місце. Шахтар іде на другій позиції.