Матч Скала 1911 – Рух-2 у Другій лізі перенесено через тривалу повітряну тривогу

Фото — ФК Скала 1911

Матч Скала 1911 – Рух-2 у 17-му турі Другої ліги перенесено через тривалу повітряну тривогу. Нову дату та час поєдинку повідомлять пізніше.

У Другій лізі також у суботу було заплановано ще три матчі. Як стало відомо Sport Arena, зустріч Чайка – Карпати-2 перенесена на неділю, 12 листопада, початок – о 12:00. Вінницька Нива повідомила в офіційному телеграм-каналі, що матч із Дружбою також перенесено на неділю на 11:00.

Також не розпочався матч Оболоні з Ворсклою у 14-му турі Прем’єр-ліги. У Першій лізі поєдинок Хуста з Нивою Бузовою перервано у першому таймі за рахунку 0:0.

Нагадаємо, у 13-му турі УПЛ тричі переривався через повітряну тривогу матч Дніпра-1 з Олександрією (1:0). Поєдинок тривав майже п’ять годин, фінальний свисток пролунав о 21:52.

Скала 1911 займає п’яте місце у Другій лізі, набравши 25 очок. Рух-2 йде на шостій сходинці, маючи 20 очок.