Металіст 1925 обіграв Зорю і піднявся на п’яте місце в УПЛ

Металлист 1925 — Заря. Фото — upl.ua

Металіст 1925 переміг Зорю у стартовому матчі 7-го туру Української Прем’єр-ліги – 2:1. Поєдинок відбувся на стадіоні “Лівий берег”.

Вже на 6-й хвилині зустрічі Владислав Дмитренко вивів харків’ян вперед, прицільно пробивши з-за меж штрафного майданчика. Зоря швидко відігралася зусиллями Едуардо Герреро.

На 28-й хвилині Металіст 1925 знову повів у рахунку – Андрій Борячук був точним з 11-метрової позначки. Зрівняти рахунок вдруге луганчанам, діями яких керував Валерій Кривенцов, не вдалося.

Металіст 1925 виграв 3 з 4 останніх матчів в УПЛ. Команда Едмара та Олега Голодюка набрала 11 очок та піднялася на 5-е місце у турнірній таблиці. 24 вересня харків’яни зіграють із Колосом.

Зоря з 5 очками залишається на 12-й позиції. Наступний матч луганська команда проведе 21 вересня проти Гента у Лізі конференцій.