Металіст переміг Тобол у контрольному поєдинку

Металлист — Тобол. Фото — fcmetalist.com.ua

Металіст обіграв Тобол із Казахстану у контрольному матчі на навчально-тренувальному зборі в Туреччині – 3:1.

У першому таймі команди обмінялися голами Богдана Бойчука та Міляна Вукадіновіча. Після перерви у складі Металіста відзначилися Єгор Картушов та Максим Прядун, який реалізував пенальті.

Раніше в Туреччині харків’яни перемогли Кедах (2:0), програли Вєчисті (2:4), Кайсару (0:1), ГКС Катовіце (0:1), софійському Локомотиву (0:1) та боснійській Тузла Сіті (0:1), а також зіграли внічию з Торпедо Кутаїсі (0:0) та Согдіаною (1:1).

Металіст завершив перше коло УПЛ на 11-му місці. У першому матчі навесні харківський клуб зіграє із Рухом 5 березня.