Металіст вирвав нічию у спарингу з Валмієрою, відігравши відставання у два м’ячі

Металлист. Фото — fcmetalist.com.ua

Металіст зіграв унічию з латвійською Валмієрою у контрольному матчі – 3:3.

Харків’яни двічі пропустили на початку поєдинку. Перед перервою Металіст відіграв один м’яч завдяки голу Максима Прядуна, але одразу після початку другого тайму латвійська команда знову довела перевагу до двох м’ячів.

Команда Періци Огнєновича зуміла уникнути поразки в самому кінці матчу. Спочатку Єгор Демченко скоротив відставання, а через чотири хвилини Євген Рязанцев реалізував пенальті та приніс харків’янам нічию.

Вранці Металіст провів ще один спаринг, поступившись клубу Абдиш-Ата з Киргизстану (1:3). Раніше в Туреччині харків’яни перемогли Тобол (3:1) та Кедах (2:0), програли Вечісті (2:4), Кайсару (0:1), ГКС Катовіце (0:1), софійському Локомотиву (0:1) та боснійській Тузла Сіті (0:1), а також зіграли внічию з Торпедо Кутаїсі (0:0) та Согдіаною (1:1).

Металіст завершив перше коло УПЛ на 11-му місці. У першому матчі навесні харківський клуб зіграє із Рухом 5 березня.

• Контрольний матч

Металіст – Валмієра – 3:3 (1:2)

Голи: Прядун, 39, Демченко, 84, Рязанцев, 88, пен. – Діоп, 8, Тонісєвс, 12, Балодіс, 48