Металіст з Вересом зіграли внічию у божевільній рекордній перестрілці

Металлист — Верес, фото — upl.ua

Металіст із Вересом провели божевільну перестрілку, зігравши внічию у 21-му турі Української Прем’єр-ліги – 5:5.

Команда Періци Огнєновича впевнено розпочала поєдинок, провівши два швидкі голи. Верес швидко повернувся у гру, забивши двічі протягом п’яти хвилин. Андрій Блізнічєнко реалізував пенальті та віддав гольовий пас на Владислава Шарая. Однак ще через дві хвилини Максим Прядун знову вивів харків’ян вперед.

До перерви суперники забили ще по одному голу. Таким чином, уже в першому таймі команди повторили рекорд результативності нинішнього сезону.

У другій половині Верес вирвався вперед, Шарай та Блізнічєнко, який знову відзначився з пенальті, кожен оформили дубль. Однак під завісу зустрічі Владислав Наумець зрівняв рахунок, принісши харків’янам нічию.

Команди забили на двох десять м’ячів – це рекорд сезону в УПЛ-2022/23. До цього по сім голів було зафіксовано у матчах Дніпро-1 – Львів (5:2), Металіст 1925 – Шахтар (0:7) та Металіст – Шахтар (1:6).

Металіст залишився на 15 місці в УПЛ, маючи 19 очок. Верес має на одне очко більше і займає 13-й рядок.

• УПЛ. 21-й тур

Металіст – Верес – 5:5 (4:3)

Голи: Картушов, 6, Порох, 10, Прядун, 25, Бойчук, 38, Наумець, 82 – Блізнічєнко, 18, пен., 59, пен., Шарай, 23, 55, Хондак, 36