Металург-2 на мажорній ноті завершує сезон 2022/23: всі результати 18-го туру Другої ліги

Фото — facebook.com/mfcmetalurg

Четвер, 25 травня

• Кременчук

Останній тур Другої ліги почався матчем у Кременчуку в четвер, тоді як ще три гри пройдуть у неділю . Матч між дублями команд Першої ліги вже ніяк не міг вплинути на турнірне розташування команд, запоріжці завершать сезон восьмими, а кременчуківці – дев’ятими.

Гості змушені були зробити заміну воротаря на цю гру. Замість дискваліфікованого Ніколаєнка вийшов Москович. Щодо господарів, то відзначаємо появу у складі другої команди нападника Олександра Вівдича, який вдруге направлений із першої команди (попереднього разу забив бузівській Ниві, ставши відразу ж Героєм туру Другої ліги).

Перша половина зустрічі склалася якнайкраще для гостей. Вже на десятій хвилині підопічні Тропіна відкрили рахунок у матчі. Після розіграшу кутового Рокотянський прострілив, а Бадецький з декількох метрів розстріляв ворота – 0:1. Господарі намагалися відігратися, але запоріжці впевнено грали за рахунком. Наприкінці тайму футболісти Металурга-2 збільшили свою перевагу. Ковальський наважився на удар з-за меж штрафної і влучив у ближній кут – 0:2. Великої кількості моментів не було, але перевага для гостей комфортна.

Вже на початку другого тайму Рокотянського збили в карному майданчику, і він сам же реалізував 11-метровий – 0:3. Після цього господарі взагалі опустили руки. На 68-й хвилині рахунок став остаточним. Із ударом Рокотянського не впорався Оксененко, а Юдін опинився першим на добиванні і розстріляв ворота – 0:4.

У підсумку, матч завершився впевненою перемогою запорізької команди, яка на мажорній ноті завершує непростий сезон.

Man of the Match: Станіслав Рокотянський  (Металург-2)

19-річний хавбек був активним протягом всього матчу. Саме за рахунок Станіслава будувалася гра команди в атаці. Саме він заробив пенальті, його гол та асист допомогли запоріжцям досягнути розгромної перемоги.

Кремінь-2 (Кременчук) – Металург-2 (Запоріжжя) – 0:4
Голи: Бадецький, 10, Ковальський, 44, Рокотянський, 50 (пен.), Юдін, 68

Кремінь-2 (стартовий склад):  Оксененко, Ульянко, Кур’яков, Гонтар, Руднєв, Жданович, Молько, П’ятибрат, Курило, Горобець, Вівдич. Запасні: Третяк, Іванов, Покась, Заїченко, Стецюк, Пилипенко, Клепко, Пігарєв, Купліваченко, Кіреєв. Головний тренер: Ярослав Здирко

Металург-2 (стартовий склад): Москович, Коваленко, Даглас, Завгородній, Івасюк, Кузьмович, Бадецький, Юдін, Златьєв, Рокотянський, Ковальський. Запасні: Омельяненко, Самусєв, Товстоног, Лапко. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

• 14:00. Кременчук. «Кремінь-Арена» імені О.М.Бабаєва
  • Арбітр: Андрій Воєвода (Дніпро)