Металург З отримав технічну поразку за неявку на матч з Хустом

МФК Металлург Запорожье. Фото — facebook.com/mfcmetalurg

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу присудив запорізькому Металургу технічну поразку за неявку на виїзний матч 6-го туру другого етапу групи Вибування Першої ліги проти Хуста.

Також Металург було оштрафовано на 30 тисяч гривень. Відповідно, Хусту зараховано технічну перемогу з рахунком 3:0.

Нагадаємо, цей матч мав відбутися 28 квітня, проте Металург прийняв рішення не їхати на цей поєдинок через велику кількість травмованих і хворих гравців.

Раніше стало відомо, що депутати Запорізької міськради, приймаючи бюджет на 2024 рік, суттєво врізали фінансування для КП МФК Металург. Зважаючи на це, клуб запустив процес розформування другої команди. У середині лютого Металург-2 офіційно знявся з розіграшу Другої ліги 2023/24.

У березні запорожці підтвердили, що продовжать виступати у Першій лізі України, незважаючи на фінансові проблеми та втрату низки ключових гравців. Виконувачем обов’язків головного тренера до кінця сезону став Антон Гай.

МФК Металург, програвши у 2024 році всі шість матчів з загальним рахунком 3:21, йде на 17-му місці у Першій лізі. Хусту технічна перемога дозволить піднятися на 14-й рядок, у безпечну зону.