Мічел: Думаю, що Довбик і Циганков залишаться, бо мають контракт

Виктор Цыганков, Артем Довбик, фото — Getty Images

Головний тренер Жирони Мічел поміркував про майбутнє трансферне літо, в яке головним завданням його клубу буде утримання лідерів у своєму складі. Зокрема, наставник прокоментував майбутнє українських легіонерів Артема Довбика та Віктора Циганкова.

“Я думаю, що українці залишаються, тому що у них є контракт. І я сподіваюся, що Савіньйо теж… Він найкращий гравець, який у мене колись був. Я не знаю, гравець він Труа чи Манчестер Сіті, але я знаю, що він не наш гравець. Про це ми поговоримо пізніше”.

Довбик проводить феноменальний сезон у новому клубі. Він є найкращим бомбардиром іспанської Прімери з 20 голами. Також на його рахунку 8 асистів у 35 матчах у всіх турнірах.

Циганков зіграв на п’ять поєдинків менше, забив шість м’ячів, віддав чотири результативні передачі. Декілька разів вінгер вибував на певний період через травми.

Савіньйо (він же Савіо Морейра де Олівейра), якому нещодавно виповнилося 20 років, після завершення сезону перейде в Манчестер Сіті – про це було відомо ще з лютого.

Жирона в останньому матчі обіграла Барселону (4:2), гарантувавши собі історичний вихід до Ліги чемпіонів, а Реалу – чемпіонський титул. Обидва українці вийшли з перших хвилин, Довбик відзначився голом та асистом.