Минай: Кількість постраждалих із боку шинника лише підтверджує той факт, що росіяни своїх ще як «кидають»

Фото — facebook.com/minajfootballclub

Минай виступив з офіційним зверненням після публікацій у ЗМІ про новину про масову бійку гравців закарпатського клубу з представниками ярославського шинника.

Український клуб підтвердив факт конфлікту і внаслідок – бійки. Також у заяві описуються деталі вчорашнього вечора.

“Причиною сутички стала ганебна поведінка футболістів російської команди стосовно робітниці готелю та провокаційні вигуки у бік закарпатців. Інформація російських пропагандистських ЗМІ про те, що гравці Миная змушували співати гімн представників шинника і побили гравця в ліфті – традиційна маячння”.

“Бійка справді сталася, але вже на поверсі, де зупинилися росіяни, і в рівних складах. Кількість постраждалих з боку шинника лише підтверджує той факт, що росіяни своїх ще як “кидають”.

“Вже після закінчення бійки, коли представники Миная були в номерах, росіяни продовжили бійку між собою. Тих, хто намагався зупинити сутичку, звинуватили в підтримці України. Втрутитися довелося місцевій поліції, щоб заспокоїти росіян”.

Матч-тв повідомив, що низка представників шинника отримали переломи пальців і ребер, також травмовано трьох гравців Миная. Журналіст Роман Бебех опублікував відеофрагмент бійки між командами.

У свою чергу, клуби по-різному відреагували на те, що сталося. шинник не виступав з офіційною позицією, а Минай повідомив про проведення запланованої ранкової тренувальної сесії у повному складі футболістів.