Минай: Клуб не має підстав підозрювати футболістів у нечесній грі

Минай — Динамо. Фото — upl.ua

Минай офіційно заявив, що не виявив фактів нечесної гри з боку своїх футболістів за результатами внутрішнього розслідування.

“ФК Минай провів внутрішнє розслідування за фактом спроби залучення гравців нашого клубу до організації матчів з фіксованим результатом. За результатами внутрішнього розслідування ФК Минай не має жодних підстав підозрювати футболістів у нечесній грі та висловлює повну довіру гравцям й тренерському штабу”.

“Водночас інформуємо, що ФК Минай співпрацює зі Службою внутрішніх розслідувань протиправної поведінки учасників футбольних змагань УАФ. Слідчі дії тривають. ФК Минай зобов’язується надалі сприяти слідству, аби в результаті допомогти побороти такі явища в українському футболі, як «договірні» матчі та матчі з фіксованим результатом”.

Раніше журналіст Роман Бебех повідомив, що перед матчем-дограванням Минай – Динамо неназваний фігурант вийшов на двох гравців ужгородського клубу з пропозицією «реалізувати комфортну впевненість» за п’ять тисяч доларів. Футболісти відмовилися від пропозиції.

За інформацією його колеги Ігоря Бурбаса, пропозиції про «злив матчу» отримали Дмитро Нємчанінов та Євген Скиба. Кожен із футболістів мав отримати по п’ять тисяч доларів.

Менеджер Минаю Мирослав Небесник розповів, що “дійсно був вихід на футболістів”. Гравці самі повідомили про цей факт керівництву клубу.

Матч Минай – Динамо мав відбутися ще взимку минулого року. 3 грудня поєдинок стартував о 13:00 на стадіоні «Минай», але тривав трохи більше хвилини. Арбітр Олександр Шандор призупинив зустріч через повітряну тривогу. Оскільки загроза по всій Україні тривала тривалий час, делегат матчу прийняв рішення про перенесення гри.

У результаті сторони домовилися дограти поєдинок у Києві 17 квітня. Динамо впевнено виграло у аутсайдера перший тайм, проте після перерви Минай дав бій. Команда Желько Любеновича швидко скоротила розрив у рахунку та мала декілька шансів забити другий м’яч, поки під кінець гри кияни не оформили підсумковий рахунок – 1:3.

Минай посідає останнє місце в УПЛ, набравши 16 очок. У наступному матчі команда Любеновича прийме Чорноморець 27 квітня.