Мирослав Сердюк приносить перемогу Чернігову над Маріуполем та інші матчі першого туру другої частини Першої ліги

• 8 квітня
Група на вибування
  • Чернігів

Весняна частина сезону в VBET UA Першій відкривалася у Чернігові, де місцевий клуб приймав гостей із Маріуполя. Для суперників це дебютна гра у Першій лізі. Маріуполь пропускає у чемпіонаті у кожному матчі. Проте Чернігів також не вражає грою в атаці. «Сіверяни» вдома у чемпіонаті не забивали вже 182 хвилини.

Підопічні Чорного з перших хвилин прогнозовано більше контролювали м’яч. Вже на восьмій хвилини Койдан з декількох метрів не зміг влучити у площину воріт. Проявилася стара проблема Чернігова – відсутність акцентованого завершального удару. Гості цілеспрямовано віддали ініціативу супернику і намагалися знайти свої шанси у контратаках. Багато боротьби до перерви було в центрі поля, а ось з просуванням м’яча вперед відчувалися проблеми. Особливо це стосується маріупольців.

На 25-й хвилині господарі відкрили рахунок. Мамросенко віддавав на голкіпера, але його передачу перехопив Максим Сердюк, який забив у порожні ворота – 1:0. Після пропущеного м’яча дещо розслабилися підопічні Чорного. На 36-й хвилині мав забивати Мельниченко, але він не зміг пробити у площину воріт після помилки захисників. А ще через п’ять хвилин після удару Биковського довелося вступати у гру Шираю.

Вже на першій хвилині другого тайму відправив м’яч у сітку Кулик, але нападник Чернігова порушував правила – взяття воріт не було зараховано. Після активного старту гра знову вирівнялася. На 60-й хвилині команди змушені були піти у бомбосховище, адже оголосили повітряну тривогу.

Після паузи господарі продовжували впевнено грати за рахунком. На 71-й хвилині після передачі Мироненка міг забивати Кулик, але цього разу він не зміг переграти голкіпера. Як же про це довелося пошкодувати на 80-й хвилині, коли Ширай грубо зіграв проти Доброхотов і арбітр вилучив голкіпера Чернігова. До цього Ширай усі матчі грав без замін, тепер довелося випускати Рощинського замість польового гравця.

І втримати перевагу господарі не змогли. Рощинський збив нападника Маріуполя й арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Ярослав Доброхотов – 1:1.

Здавалося, матч 1-го туру Групи «Вибування» котиться до нічиєї. Та на 90+6 хвилині після розіграшу стандарту Мирослав Сердюк влучним ударом головою приніс Чернігову перемогу.

ФК Чернігів-ШВСМ – ФСК Маріуполь 2:1

• Голи: Максим Сердюк, 25, Мирослав Сердюк, 90+6 – Доброхотов, 86 (пен.)
    Вилучення: Ширай (80)

Чернігів-ШВСМ (стартовий склад): Ширай, Шумило, Романченко, Зенченко, Сердюк Максим, Кривобороденко, Мироненко, Школьний, Сердюк Мирослав, Кулик, Койдан. Запасні: Вересоцький, Галстян, Зубашівський, Руденко, Макаренко, Рощинський. Головний тренер: Валерій Чорний

Маріуполь (стартовий склад): Кравцов, Харжевський, Шушко, Мамросенко, Чушенко, Чернецький, Биковський, Мельниченко, Доброхотов, Пентелейчук, Літюк. Запасні: Якубенко, Скиба, Тепляков, Булгаков, Мочевінський, Михайленко, Гора. Головний тренер: Олег Красноперов

Чернігів. Стадіон «Юність». 12:00
Арбітр: Дмитро Євтухов (Дніпро)