Найближчими днями відбудеться неофіційна зустріч президентів клубів УПЛ

Иван Надеин, фото — https://nkveres.com/

Цього тижня, орієнтовно у середу чи четвер (20-21 вересня), має відбутися зустріч президентів клубів української Прем’єр-ліги.

Організаторами та ініціаторами зустрічі є президенти Вереса Іван Надєїн та Полісся Геннадій Буткевич. Обстановка заходу буде неформальною.

Як повідомляється, дуже багато президентів чи других людей у клубах дали добро на цю зустріч. Які питання обговорюватимуть головні особи українського клубного футболу, поки що невідомо.

За інформацією ТаТоТаке, тема засідання – нагальні проблеми українського клубного футболу. Зокрема, очікується відверта розмова щодо суддівства.

Раніше, за словами Олександра Денисова, який нині обіймає посаду директора з медіа, маркетингу та спонсорства ФК Полісся, президент клубу Буткевич профінансував придбання третьої машини ВАР для УПЛ. При цьому на поєдинок п’ятого туру житомирський клуб збирався замовляти систему ВАР власним коштом.

Надєїн у травні 2022 року був одним із ініціаторів відновлення чемпіонату України в умовах повномасштабної російської агресії. Пізніше президент Вереса критикував повернення до безкоштовних трансляцій УПЛ, називаючи це “десятьма кроками назад”.

Наразі у Прем’єр-лізі 2023/24 відбулося сім турів. В останньому з них на всіх восьми матчах використовувалась система ВАР.