Німеччина розгромила Італію, Угорщина на виїзді розбила Англію у Лізі націй

Фото — Getty Images

У матчі четвертого туру групового раунду Ліги націй збірна Німеччини на своєму стадіоні розгромила команду Італії з рахунком 5:2.

У першому таймі господарі поля відзначилися двічі: спочатку свій гол забив Йозуа Кімміх, а наприкінці тайму пенальті реалізував Ілкай Гюндоган. Після перерви Німеччина забила ще три голи: спочатку відзначився Томас Мюллер, а потім дубль оформив Тімо Вернер. Лише наприкінці зустрічі італійці зуміли забити два голи зусиллями Вільфреда Ньонто та Алессандро Бастоні.

В іншому матчі групи 3 збірна Англії на своєму полі несподівано поступилася Угорщині. Спочатку дублем відзначився Роланд Шаллаї, котрий забив по голу в кожному з таймів. Третій м’яч у складі Угорщини забив Жолт Надь, а остаточний рахунок встановив Даніель Ґаздаг.

Після чотирьох турів збірна Угорщини лідирує у групі 3 дивізіону А Ліги націй, в активі команди 7 очок. На другому місці команда Німеччини, яка має 6 пунктів. У активі третьої Італії 5 очок. Замикає квартет збірна Англії, яка набрала лише 2 очки.

Ліга націй, Дивізіон А. Група 3. 4-й тур

Німеччина – Італія – 5:2 (2:0)

Голи: Кімміх, 10, Гюндоган, 45+4, з пенальті, Мюллер, 51, Вернер, 68, 69 – Ньонто, 78, Бастоні, 90+4

Англія – Угорщина – 0:4 (0:1)

Голи: Шаллаї, 16, 70, Надь, 80, Газдаг, 89