Огнєнович: Немає нічого хорошого, коли команда програє з таким рахунком

Перица Огненович, fcmetalist.com.ua

Виконувач обов’язків головного тренера Металіста Періца Огнєнович прокоментував поразку від Зорі (0:5) у 26-му турі УПЛ.

“Виграла команда, яка була кращою. Коли розпочинаєш гру так, як ми розпочали сьогодні — зрозуміло, що важко переграти таку команду, як Зоря. Це дуже якісний колектив, який має підбір гравців високого класу. Що сказати, дуже хороша команда нам сьогодні протистояла”.

“На жаль, в цьому матчі ми не могли розраховувати на декількох гравців, які сьогодні могли допомогти. Богдан Порох був дискваліфікований, Паті, який міг його замінити, отримав пошкодження. Не може грати через травму Богдан Бойчук, ще не встиг відновитися Дмитро Коркішко. Зараз потрібно якнайшвидше відійти від цього матчу і налаштовуватись на наступну гру, вона буде дуже важливою”.

“Немає нічого хорошого, коли команда програє з таким рахунком. Але що поробиш, потрібно готуватися до наступного поєдинку і думати, як здобути у ньому перемогу”.

Металіст йде з 22 очками в активі на 15-й позиції в УПЛ. У наступному матчі на команду Огнєновича чекає дербі з Металістом 1925, яке відбудеться 21 травня.