Осасуна – Атлетико пряма трансляція матчу MEGOGO

Реал — Атлетико, фото — Getty Images

29 січня Атлетико зіграє з Осасуною у матчі 19 туру чемпіонату Іспанії у Памплоні, на стадіоні Ель-Садар. Початок матчу Атлетико – Осасуна о 17:15. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 19 туру чемпіонату Іспанії Осасуна – Атлетико Мадрид буде доступна.

У неділю, 29 січня, матч 19-го туру чемпіонату Іспанії Осасуна – Атлетико Мадрид пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу Осасуна – Атлетико буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.
Також матч 19 туру чемпіонату Іспанії Осасуна – Атлетико Мадрид можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Осасуна програла Атлетико вісім останніх матчів. У шести з них команда з Памплони не змогла забити Матрацникам жодного голу. І нехай до чергового очного матчу Осасуна та Атлетико підходять з однаковими показниками – по дві перемоги, дві нічиї та дві поразки у шести поєдинках чемпіонату, хто фаворит сьогоднішнього протистояння, говорити зайве.