Перша ліга: Інгулець розгромив Прикарпаття, Карпати взяли три очки у Полтаві та інші матчі 6-го туру 2-го етапу

Евгений Рязанцев, фото fcmetalist

На сайті Sport Arena детальний розбір матчів чергового туру Першої ліги ПФЛ України сезону 2023/24. Огляд оновлюється – ми постійно додаємо сюди звіти з матчів 6-го туру другого етапу.

• субота, 27 квітня

Група «Чемпіонська»

• Петрове

Перемога Інгульця у Львові не лише скоротила його критичне відставання від Карпат, а й закріпила положення підопічних Лупашка на другому місці – а це питання прямого підвищення в класі. Звісно, після такого важливого виграшу важливо швидко опуститися на землю та вдало зіграти проти суперника, який ніби простіший: але, хоча Прикарпаття посідає аж восьме місце, із п’яти матчів в Інгульця виграло три – і всі «всуху».

Щоправда, після нічиєї з Лівим берегом (1:1 вдома) прикарпатці втратили через дискваліфікацію провідного лівого крайнього півзахисника Сьомку. Інгулець через перебір карток змушений обійтися без героя попереднього матчу – вінгера Козака (він забив Карпатам і заробив пенальті під переможний м’яч).

Дуже активно почав цей матч півзахисник Кольцов. Ще на третій хвилині з лівого кута карного майданчика він закрутив над поперечиною. Проте вже за мить Шершень у центрі поля підключив Сада, чию проникаючу передачу використав активний Білоцерковець. Він справа прорвався на воротаря й пробив повз нього – 1:0.

Далі Сітало замкнув головою м’яку подачу головою – 2:0. Це шостий гол у чемпіонаті для Артема, який системно грає центрфорварда. Влучив у дев’ятку. А через дві хвилини буквально вже Сітало з правого флангу від лицьової знайшов Богунова, який буквально заносив м’яча в сітку зблизька – 3:0. Для Ярослава це другий гол поспіль за останні тури, а загалом 23 матчах у нього сім забитих м’ячів.

А ще до перерви Кольцов оформив дубль. Після подачі Богунова Сітало програв верхову боротьбу, проте вийшло так, що м’яч відскочив прямо на Віталія, який в один дотик з правої ноги зарядив у ближній кут з-за меж карного майданчика – 4:0. Віталій шість із дев’яти попередніх голів провів з пенальті, проте, як він показує на полі, з гри забиває також майстерно. 10 голів тепер у центрхава господарів у цьому чемпіонаті.

Після перерви, очікувано, Інгулець не форсував подій, а от спроби Букайкчийського, Шинкаренка та Барчука відіграти хоча б один гол не давали результату. Словом, другий тайм за насиченістю та кількістю подій аж ніяк не міг зрівнятися з першим. Проте на відчутній перевазі господарів це вже ніяк не могло позначитися. Дуже впевнено після невдачі Лівого берега почувається на другому місці Інгулець.

Man of the Match: Віталій Кольцов (Інгулець)

По-перше, вважаємо, що виграти боротьбу в центрі поля було ключовим завданням для господарів. По-друге, крім вдалої протидії прикарпатцям на своєму плацдармі, Кольцов забив четвертий м’яч, який був напрочуд важливим. Прямо кажучи, Віталій позбавив Прикарпаття плану на гру та вбив усі надії гостей ще перед перервою.

Інгулець (Петрове) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 4:0

Голи: Білоцерковець, 4, Сітало, 31, Богунов, 33, Кольцов, 41

Інгулець (стартовий склад): Паламарчук, Козиренко, Шершень, Малиш, Мельничук©, Кольцов, Білоцерковець, Сад, П’ятов, Богунов, Сітало. Запасні: Восконян, Романченко, Квасов, Боровський, Лісняк, Ченбай, Сидоренко, Альваро, Гаджук, Могильний, Панасенко, Резепов. Головний тренер: Владислав Лупашко

Прикарпаття (стартовий склад): Бобинець, Шинкаренко, Швець, Болденков, Титов, Демків, Бучакчийський, Рудюк, Стаднік, Цюцюра©, Хома. Запасні: Кучерук, Француз, Геник, Романов, Соловйов, Радульський, Кос, Барчук, Беспалько. Головний тренер: Олег Рипан

Петрове. Стадіон «Інгулець». 14:00

Арбітр: Степан Лапко (Львів)

• Гнідин

«Лелеки» не можуть виграти вже два тури – після домашньої поразки від Карпат (0:1) оступилися в Івано-Франківську (1:1 із Прикарпаттям). На своєму третьому місці Лівий берег почувається впевнено, проте від другого місця (яке дає право на пряме підвищення в класі) відстає вже на шість очок – хоча пару турів тому відставав лише на одне.

У цьому плані Кудрівка-Нива зовсім в іншому настрої. У минулому турі вона з рахунком 2:0 обіграла Вікторію, здобувши першу перемогу під керівництвом Локтіонова. Непомітно безвиграшна серія дебютантів Першої ліги перетворилася на безпрограшну – чотири тури, три нічиї та тепер одна перемога за останній місяць. Мета гостей цілком зрозуміла – взяти реванш за 1:5 від киян у першому колі. Завдання кудрівко-бузівчан полегшувала дискваліфікація Дедуха – стилеутворюючого півзахисника Лівого берега.

Щойно команди вийшли на поле, прозвучала сирена повітряної тривоги. А коли гра відновилася, Лівий берег невдовзі вийшов вперед. Після передачі з глибини М.Когут не був першим на м’ячі, проте той протиснув суперника біля лицьової, відпасував на «п’ятачок» перед воротами, де Сухоручко встиг і прийняти, і пробити з відскоком від суперника – 1:0.

Закріпити перевагу киянам не вдалося, хоча активно діяли брати Когути та Литовченко. Зате останній, не реалізувавши свій момент – хороший вихід на воротаря трішки під кутом справа – «відзначився» у власному карному майданчику. В боротьбі з Литовченком завалився на газон Гулько, суддя взяв сторону півзахисника Кудрівки-Ниви й призначив пенальті. Чемпіон Європи 2009 року серед юнаків Коркішко переграв воротаря, піднявши м’яча – 1:1. Дебютний гол Дмитра за свою нову команду, а в попередньому турі був перший асист.

Всього лише через кілька хвилин арбітр призначив пенальті вже на ворота гостей. В одній атаці опинилися на газоні хтось із Когутів і Литовченко, та ще й господарі вказували, що м’яч влучив у руку Гульку. Досвідчений Співаков, провідний пенальтист Лівого берега, воротаря переграв – але надто підняв м’яча, влучив у поперечку. Сам півзахисник головою добив м’яча в сітку, проте, як ми знаємо з правил футболу, йому цього не можна було робити, тож рефері справедливо взяття воріт не зарахував.

А перед самою перервою ще одне потрясіння чекали на господарів. Вечурко з глибини поля починав атаку, а потім встиг замкнути навіс Рогозинського з лівого флангу – 1:2. Другий тур підряд забиває Микола за свою нову команду. Дев’ять голів і чотири асисти в Вечурка в цьому сезоні, якщо рахувати з його доробком у попередній команді – друголіговій Чайці.

Після перерви Лівий берег очікувано активізувався, проте захисна ланка гостей діяла самовіддано. Навіть коли м’яч опинився в воротах Клімова, було зафіксовано офсайд. Натомість, на 80-й хвилині ще й Кудрівка-Нива могла закріпити свою перевагу, коли після удару Матвєєва з відчутним рикошетом м’яч опускався в ближню дев’ятку – і тут воротар виручив киян. Ми не скажемо, що це 5:1, але це теж перемога – і гідний реванш кудрівко-бузівчан. Можна констатувати, що вони освоїлися, адаптувалися до футболу Локтіонова та навчилися взаємодіяти в оновленому складі.

Але ж яка радість для конкурентів Лівого берега! Вони всі синхронно виграли, отже, погіршили положення третьої команди чемпіонату.

Man of the Match: Микола Вечурко (Кудрівка-Нива)

Добре відпрацював у центрі поля, та ще й забив вирішальний м’яч.

Лівий Берег (Київ) – Кудрівка-Нива (Бузова) – 1:2
Голи: Сухоручко, 15 – Коркішко, 33 (пен.), Вечурко, 43
Незабитий пенальті: Співаков (ЛБ), 38 – поперечина

Лівий Берег (стартовий склад): Механів, Соколов, Самар, Слотюк, Сіднней, Співаков©, Мисик, М.Когут, І.Когут, Литовченко, Сухоручко. Запасні: Чеботарьов, Сташків, Дударенко, Швець, Астахов, Биков, Сердюк, Синиця, Петренко, Андрієшин. Головний тренер: Віталій Первак

Кудрівка-Нива (стартовий склад): Клімов, Гагун, Місюра©, Мамросенко, Рогозинський, Гулько, Вечурко, Фальковський, Захаревич, Коркішко, Нехтій. Запасні: Льопка, Ніколишин, Сердюк, Мігунов, Мачелюк, Тепляков, Матвєєв, Тименко, Кулик, Чепурненко. Головний тренер: Роман Локтіонов

Київська область. Стадіон «Лівий берег». 13:30
Арбітр: Іван Салаш (Калуш)

• Полтава

Лідер прибуває в гості до шостої команди чемпіонату, маючи від неї 23 очка відриву, а від найближчого переслідувача – п’ять. Після поразки від Інгульця (1:2 на власному полі) Карпати розлючені й прагнуть реабілітації. Проте СК Полтава – не такий простий суперник, і львів’яни пам’ятають це по першому колу, коли лише в кінцівці вирвали перемогу 2:1. На своєму полі вона не програє п’ять матчів поспіль ще із середини жовтня (0:2 від ФСК Маріуполь), вигравши чотири з них при одній нічиїй. Одним із козирів містян є домашній стадіон – штучне поле, до якого суперникам ще треба призвичаїтися.

Втім, надії на дискомфорт для першої команди турніру не справдилися. Карпати ще в дебюті взяли під контроль м’яч і повели в рахунку досить рано. Пішла хороша атака, Підлепенець вирвався на оперативний простір, прострілив вздовж лінії воротарського, де бразилець Ігор випередив досвідченого Опанасенка та в дотик переправив м’яча в сітку – 0:1. Десятий гол Алвеса Невеса при двох асистах.

СК Полтава встигла провести кілька гострих атак без гідного завершення, коли матч перервався через повітряну тривогу. Після затяжної паузи Карпати швидко повернули собі ініціативу, і ось уже Підлепенець зі зміщенням пробив у площину воріт з-за меж карного майданчика – Варцаба був змушений вступати в гру. Слідом він відбивав уже й удар Демченка з більш близької відстані. А перед самою перервою захисник Мизюк після чудового пасу п’ятою чи то навішував, чи то пробивав – м’яч зачепив каркас воріт господарів і пішов у сторону.

Перший тайм, незважаючи на рваний темп через затяжну повітряну тривогу, під завісу порадував і розіграними моментами, і гострою. Більше порадував, звісно, гостей, тому що СК Полтава була в пошуках шляхів до воріт. Відразу ж після перерви вдруге забив Ігор, зігравши на добиванні після удару Чеха здалеку, проте він перебував у офсайді. Це послужило гарним «дзвіночком» для господарів, і вони пішли вперед. Дальні удари, розіграні виходи на позиції – бувало все, проте взяти штурмом ворота Кожухаря не вдалося, а на тривалій дистанції, безперечно, мали перевагу Карпати – достатньо було глянути, які люди сидять у них у запасі.

Кожухар все-таки не нудьгував – Даниленко, Стрельцов, Копитов пробивали з різних позицій. Двічі з різних позицій головою пробивав екс-карпатівець Марусич – в одному моменті в поперечину, в іншому – воротар виручив «левів». Ті старалися контролювати гру, проте гостро потребували другого голу. Проте ніяк не могли його забити, тому змушені були покладатися на майстерність і терплячість Кожухаря. Треба було бачити, який м’яч він потягнув ще й від Одарюка!

Тож важка мінімальна перемога львів’ян ще на крок наблизила їх до мети. Натомість, СК Полтава, гідно виглядаючи проти одного з найпотужніших клубів Першої ліги за останнє десятиліття, все ж залишилася без очок.

Man of the Match: Андрій Кожухар (Карпати)

Досить часто (навіть незвично часто) вступав у гру та, щонайменше, три рази врятував свою команду від 100% голів. За мінімальної переваги це надзвичайно важливо.

СК Полтава – Карпати (Львів) – 0:1
Гол: Ігор, 11

Полтава (стартовий склад): Варцаба, Коцюмака, Ходуля, Опанасенко, Бужин, Даниленко, Копитов, Одарюк, Щербак©, Горжуй, Стрельцов. Запасні: Тельнов, Васецький, Шаповалов, Плахтир, Перебора, Марусич, Вівдич, Пось, Клименко, Савенков. Головний тренер: Володимир Сисенко

Карпати (стартовий склад): Кожухар, Полегенько, Мизюк, Бабогло, Саків, Чех, Підлепенець, Чачуа©, Демченко, Костенко, Ігор. Запасні: Ільющенков, Картушов, Векляк, Козік, Романюк, Рябов, Хромей, Шах, Хаса, Тлумак, Аріельсон. Головний тренер: Мирон Маркевич

• Полтава. Стадіон «Молодіжний». 12:30
  • Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів)

Група “Вибування”

• Хмельницький

Поділля в минулому турі в гостях поділило очки з Гірником-Спортом і займало друге місці втішноїгрупи. ФК Чернігів у попередній грі вдома переміг Металіст і залишив турнірне дно, піднявшись на дев’яте місце, яке також не зберігає прописку у Першій лізі.

Вже у дебюті протистояння господарі заробили кутовий. Корешков вкинув м’яч з ауту, а Зенченко вирішив не ризикувати і головою вибив на кутовий. Гемега навісив зі стандарту, а Веремієнко головою буквально «прошив» Ширая – 1:0.  Це був потужний та результативний удар. Підопічні Костишина і після голу продовжували грати першим номером.  Гостям не часто вдалося доходити з м’ячем до заключної третини поля.

Поступово підопічні Чорного перехопили ініціативу, але останньої передачі їм не вистачало. Ось похвилинна хроніка подій. На 20-й хвилині вперше довелося вступати у гру Непогодову, коли він парирував удар Мироненка з-за меж карного майданчика. На 26-й хвилині активна гра «сіверян» принесла свої плоди. Мироненко подав, а Койдан головою переправив м’яч у сітку – 1:1. На 33-й хвилині після подачі Куліша у поперечину влучив Сніжко. У цьому епізоді відверто пощастило гостям. Більше у першій половині зустрічі не забивали.

Відразу після перерви більше контролювали м’яч господарі, але без ударів по воротам. Підопічні Чорного зосередилися на грі у захисті і досить рідко доходили до заключної третини поля. На жаль, після перерви темп протистояння був повільний.

На 74-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Чернігова.  Вересоцький завалив на газон Кобзаря, який намагався з декількох метрів пробити по воротам і справедливо отримав вилучення. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Кобзар – 2:1. На 86-й хвилині міг врятувати Чернігів Федосов, але він з меж карного майданчика пробив повз дальній кут. Матч завершився перемогою Поділля, яке наздоганяє за очками Буковину й зміщує з першого місця за додатковими показниками.

Man of the Match:  Богдан Кобзар (Поділля)

22-річний нападник вийшов на заміну і приніс своїй команді перемогу. Богдан заробив пенальті і впевнено його реалізував.

Поділля (Хмельницький) – ФК Чернігів – 2:1
Голи: Веремієнко, 4, Кобзар, 75 (пен.) – Койдан, 26
Вилучення: Вересоцький (Ч), 74 – напряму

Поділля (стартовий склад): Непогодов, Савчук, Веремієнко, Пасічник, Корешков, Цибульник, Гемега, Сніжко, Оробець, Куліш, Федоров. Запасні: Задерейко, Лис, Місержи, Каверін, Назарчук, Чушенко, Доброхотов, Кобзар, Боженар. Головний тренер: Віталій Костишин

Чернігів (стартовий склад): Ширай, Школьний, Зенченко, Галстян, Осипенко, Мироненко, Койдан, Кривобороденко, Ментей, Сахно, Вольський. Запасні: Герасименко, Посмашний, Макаренко, Хондак, Федосов, Вересоцький, Безгубченко, Бибік, Лянскоронський. Головний тренер: Валерій Чорний

• Хмельницький. Стадіон «Поділля». 13:00
  • Арбітр: Сергій Труба (Черкаси)

• Чернівці

Лідер втішного турніру приймав восьму команду першості, проте справедливо її остерігався. Навесні Діназ здобув сім очок, хоча й програв у першому колі Буковині (0:2 вдома). У минулому турі підопічні Головка здолали вдома сенсацію весни в групі «Вибування» – ФК Хуст, і автор переможного голу був у строю. Капітан Діназа, центрбек Волошин вийшов грати проти лідера нижньої десятки. В свою чергу, Буковина на куражі після перемоги 4:0 над Металургом продовжила до п’яти турів свою безпрограшну серію (три перемоги та дві нічиї з початку весняної частини сезону).

Перший тайм видався далеким від видовищності. Команди мужньо боролися за кожен м’яч, нав’язували суперникам в’язку гру, а от гостроти не було. Що й говорити, якщо м’яч єдиний раз за півгодини був близьким до воріт після прикрого кікса на половині поля гостей – якби таки залетів правіше й опинився в воротах, великою проблемою було б визначити авторство голу. Без травмованих Книша та Фарасєєнка суттєво страждало просування м’яча, не було необхідної зв’язки між лініями та страждали без пасів нападники Гончарук і Палагнюк.

Якщо для чернівчан гра складалася невдало, то Діназ досить вдало пристосувався до манери суперника. Відразу кілька разів гості намагалися турбувати Пономаренка, аж поки не провели гол. Неспішний розіграш м’яча через центр, аж поки захисник Літвінов із лівого краю не навісив на лінію карного майданчика, де Новіков пробив головою, випередивши захисника Новотрясова – 0:1. Для Андрія, колишнього нападника дублю ФК Олександрія, це третій гол у поточній першості.

Виходом нападника Андрейчука відреагував тренерський штаб чернівчан на незадовільний перший тайм. Втім, це, скоріше, центрхав Цурупін створював загрозу, в одному випадку прорвавшись через правий фланг і навісивши (Дмитроченко на виході випередив Андрейчука), в іншому – пробивши по воротах Діназа. Гості, в свою чергу, добре грали по рахунку. За винятком пошкодження Сейтхалілова на 61-й хвилині, в іншому вишгородці не відступалися від свого плану й гарно стримували гру суперників. Ні стандарти, ні спроби пробити редут візитерів із гри не давали результату.

Діназ набрав 35 очок і забезпечив собі місце поза трійкою аутсайдерів у звітному турі. А от Буковина вдруге поспіль втратила очки вдома – після нічиєї 1:1 із Гірником-Спортом поразка від ще одного аутсйдера. Цей прикрий результат погіршує справи чернівчан у боротьбі за перемогу в утішному турнірі. Дуже жаль, що в особі Книша та Фарасєєнка «чорно-жовті» втратили своїх «моторчиків» – і так не змогли їх компенсувати.

Man of the Match: Андрій Новіков (Діназ)

Хороша командна гра та ігрова дисципліна в усіх лініях дозволили вишгородцям здобути цю перемогу. Відзначимо їхнього молодого нападника, який втілив командні зусилля в важливий гол.

Буковина (Чернівці) – Діназ (Вишгород) – 0:1
Гол: Новіков, 38

Буковина (стартовий склад): Пономаренко, Солдат, Лопирьонок©, Новотрясов, Дворовенко, Пець, Хамелюк, Цурупін, Будняк, Гончарук, Палагнюк. Запасні: Каневцев, Степаненко, Андрейчук, Бодня, Власенко, Гарькавенко, Духота, Прокопчук, А.Рябий, Д.Рябий, Чайковський, Шалфєєв. Головний тренер: Андрій Мельничук

Діназ (стартовий склад): Дмитроченко, Ярмак, Волошин©, Мартинюк, Літвінов, Ткачук, Соловйов, Паламар, Мораренко, Сейтхалілов, Новіков. Запасні: Потімков, Рудавський, Ворона, Старенький, Сергійчук, Кіріченко, Ставничий, Шамич, Коваленко, Борисенко. Головний тренер: Олександр Головко

• Чернівці. Стадіон «Буковина». 12.00
  • Арбітриня: Людмила Тельбух (Дніпро)

• п’ятниця, 26 квітня 2024 року

Група «Вибування»

• Ужгород

Друге коло другого етапу почалося на Закарпатті. Зустрічалися шоста та остання команди групи “Вибування”, розділяло їх лише 5 очок. Із восьми попередніх матчів 5 виграв Металіст (при двох нічиїх і одній перемозі кременчужан). Причому всі чотири попередніх домашніх матчі харків’яни виграли. Втім, було це ще в своєму рідному місті, коли Металіст мав низку досвідчених гравців. Зараз же грали дві практично рівні за досвідом команди – середній вік підопічних Аніщенка складає 21,5 роки, у Климовського – 22,1 рік.

Металіст у минулому турі програв у Чернігові в один гол, перервавши свою затяжну безпрограшну серію, яка тривала ще з минулого року. До того ж, через вилучення залишився поза грою один із більш досвідчених оборонців харків’ян – Бусько (тоді як у Кременя, навпаки, повернувся після нетривалої дискваліфікації основний захисник Дудник). Кремінь у незадовільній формі – напередодні не міг виграти вже вісім турів (три нічиї та п’ять поразок) і навіть забити не вдавалося в останніх трьох турах. Минулого тижня вдома кременчужани зіграли внічию з тернопільською Нивою – 0:0.

Початок матчу пройшов у середньому темпі, практично без воріт. У гостей відзначимо неточний удар Аркуші зі штрафного на 15-й хвилині, а через три хвилини після передачі Галояна Куць прокинув воротаря й бив у незахищену сітку, проте захисник Металіста Порох на лінії врятував номінальних господарів. Ненадовго – пішов штрафний, з якого повели в рахунку кременчужани буквально через хвилину. Тепляков перечепив Обаміну на правому фланзі, Галоян подав, а Куць пішов на випередження й забив прямо перед воротами – 0:1. Для Івана це перший гол у шостому матчі після повернення в рідний клуб.

А що ж Металіст? Були свої атаки в харків’ян. Зокрема, відразу ж після пропущеного м’яча Гомес протягнув із глибини поля, проте, пробиваючи метрів із 20-ти, послизнувся – і м’яч просвистів поряд зі стійкою. Трохи пізніше після одного зі стандартів Порох пробивав із небезпечної позиції, та тут уже спрацював голкіпер. Перший тайм у цьому плані виглядав аж ніяк не безнадійно для підопічних Аніщенка, а якщо врахувати, що в запасі було кілька гравців із основної обойми – Синчук, один із Луцівих, Багачанський, то можна було зберігати стриманий оптимізм на другу половину матчу.

Після перерви непогано пробивав по воротах Коркодима активний Вернатус (це був уже другий його удар у матчі), але при цьому Кремінь повинен був забивати вдруге. Після пересічної передачі з глибини розсипалася захисна ланка харків’ян, і Глоба вибіг на воротаря. Котив низом повз безпорадного Рибака, проте м’яч зрадницьки оминув ворота в сантиметрах від штанги. Натомість, Металіст залишився в більшості. Вже маючи попередження, Паламарчук зачепив на лівому фланзі захисту Синчука. Фінальна третина матчу кременчужани мала зіграти вдесятьох.

Чи то кількісна перевага, чи то особливо вдалі заміни – проте Металіст зумів перевернути гру. Спершу П.Луців від лівої бічної лінії карного майданчика відпасував в глибину, звідки Рязанцев на виконання пробив з правої ноги в ближню дев’ятку. Голкіпер Кременя виставляв руку, але лише зрикошетив м’яча в сітку – 1:1. Дев’ятий гол у поточній першості для Євгенія. На куражі слобожани провели відразу кілька гострих атак, двічі опинявся на ударній позиції Синчук – в одному з моментів заблокували його удар, в іншому з неробочої ноги не зміг пробити Коркодима з кута воротарського майданчика.

Проте знову безсилим виявився голкіпер гостей, коли Металіст провів фірмову багатоходову комбінацію. Після діагоналі з глибини Синчук головою підключив Рязанцева, той у складній ситуації закинув м’яча в середину карного майданчика. Поки там суперники крили одного гравця, Кайдалов дочекався передачі й правою ногою розважливо пробив низом – 2:1. Для Данила це дебютний гол у Першій лізі.

Кінцівка пройшла під контролем харків’ян, які дозволили навіть собі вперше після травми випустити на заміну Чідомере (цей універсал тривалий час провів у лазареті).

Man of the Match: Євгеній Рязанцев (Металіст)

Забив сам і взяв участь у другій результативній атаці. Коли чутки говорять, що за вихованцем Динамо пильно стежать клуби вищого рівня та з-за кордону, якось цьому починаєш вірити.

Металіст (Харків) – Кремінь (Кременчук) – 2:1
Голи: Рязанцев, 73, Кайдалов, 86 – Куць, 19
Вилучення: Паламарчук (КК), 60 – повторне попередження

Металіст (стартовий склад): Рибак, Абрамов, Порох, Федорів, Гомес©, Вернаттус, Підручний, Тепляков, Ісаєнко, Рязанцев, Дігтярь. Запасні: Фастов, Шумілов, Кайдалов, Цвіренко, Горяінов, Горенко, Багачанський, Синчук, П.Луців, Влага, Чідомере. Головний тренер: Андрій Аніщенко

Кремінь (стартовий склад): Коркодим, Товкач, Аркуша, Дудник, Паламарчук, Панчишин©, Галоян, Савіцький, Обаміна, Глоба, Куць. Запасні: Матус, Трофимюк, Азізов, Уманець, Рокотянський, Сидоренко, Пастернак. Головний тренер: Ігор Климовський

• Ужгород. Стадіон «Авангард». 12:30
  • Арбітриня: Софія Причина (Львів)