Петраков: Різник – гарний воротар. Дали йому шанс – він його виправдав

Александр Петраков. Фото — Getty Images

Головний тренер збірної України Олександр Петраков оцінив гру Дмитра Різника у матчі проти Ірландії у Лізі націй (1:1). Нагадаємо, голкіпера Ворскли визнали “Левом матчу”.

Також наставник синьо-жовтих поділився планами команди на осінню частину кампанії.

“Хлопці – молодці. Дотягнули до кінця, хоча вже не вистачало сил. Це п’ята гра, тому я їм дуже вдячний. Довгий збір та хлопці втомилися. Усі перехворіли, по 2-3 дні була температура. З чим я пов’язую високий брак у першому таймі?.. Втома, все втома. Від ірландців я очікував такої гри, вони були свіжішими за нас, це було видно. Додалися у них нові гравці, тому… Це Ліга націй, нічия. Добре, що відігралися. У перерві була розмова, ми поговорили з хлопцями, вони зібралися, самі підбадьорювали себе. Щодо Маліновського… Він не міг грати далі, йому забили кістку. Матвієнко теж попросив заміну – у нього коліно.

Дебют Різника? Гарний воротар. Дали йому шанс – він його виправдав. У нашій державі дуже перспективні молоді воротарі. Потрібно давати їм шанс. Тепер перерва до вересня. Завтра вранці їдемо робити візи до Варшави. Буде важко, дізнаємося, коли почнеться чемпіонат… Це ж не з Києва летіти, треба буде їхати до Варшави, Кракова, мало часу. Там один день буде вже гра з Шотландією, а потім важкий переліт до Вірменії.

Загалом я задоволений, як хлопці грали. Передаємо привіт нашим уболівальникам в Україні, Збройним силам – ми грали для вас. Щось не вийшло, але хлопці віддали всі сили, зробили все можливе. Вже у вересні дивитимемося, як діяти. Ми на першому місці в Лізі націй, перепочинемо, подивимося, коли стартує чемпіонат, і рухатимемося далі», – розповів Петраков.

Україна лідирує у групі 1 Дивізіону В після трьох зіграних матчів. Синьо-жовті випереджають Шотландію на одне очко. Ірландія посідає третю позицію.

21 вересня Україна на виїзді зіграє із Шотландією у перенесеному матчі другого туру Ліги націй.