ПФК Звягель та МФК Металург продовжать існування у наступному сезоні

Фото — ФК Звягель

Як стало відомо Sport Arena, ПФК Звягель продовжить існування, незважаючи на появу Полісся-2. Більше того: низка гравців, які грали на правах оренди з житомирського клубу, підпишуть із Звягелем повноцінні контракти.

Крім цього, з великою долею вірогідності, в новому сезоні збережеться і МФК Металург (Запоріжжя), незалежно від результатів плей-оф між Першою та Другою лігами. Клуб вірить у ЗСУ і сподівається й надалі грати домашні матчі у рідному місті. Нова в. о. мера Запоріжжя Регіна Харченко підтвердила, що підтримує розвиток фізкультури та спорту у місті. У Металурга буде новий менеджмент і нові спонсори, щоб він продовжив виступи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Полісся, серед деяких інших клубів, має намір створити другу команду і заявити її до Другої ліги. Не секрет, що житомирський клуб тісно пов’язаний із Звягелем. З останньої команди в ході сезону прийшов у першу Сергій Шищенко на заміну головному тренеру Юрію Калітвінцеву. Крім того, протягом сезону 2023/24 за Звягель грали п’ять футболістів, орендованих у Полісся, а також семеро гравців, які прийшли з житомирського клубу вільними агентами.

Металург, у свою чергу, у середині травня отримав дозвіл проводити домашні матчі у Запоріжжі. До цього клуб приймав своїх суперників у Першій лізі в Умані на «Центральному стадіоні». Раніше Sport Arena повідомляла, що запорожці працюють над залученням нового спонсора. Очікуються зміни у менеджменті клубу. Також команда отримає новий тренерський штаб та посилить склад.

Металург посів 17-те місце у Першій лізі, програвши 9 із десяти матчів весняної частини сезону. Звягель до останнього туру вів боротьбу за перше місце у Другій лізі, але фінішував третім.

Обидва клуби зіграють у плей-оф між Першою та Другою лігами: Металург проти ЮКСА, а Звягель – проти Хуста. Перехідні матчі відбудуться 1-го та 8-го червня.