Піхальонок відмовив Шахтарю. Він також має на руках пропозицію від Динамо

Олександр Піхальонок, фото scdnipro1.com.ua

Півзахисник СК Дніпро-1 Олександр Піхальонок відповів відмовою на пропозицію Шахтаря.

При цьому, як повідомляється, донецький клуб прийняв умови особистого контракту Піхальонка, сторони досягли попередньої домовленості, але сам Олександр в останній момент змінив рішення та відмовився повертатися до Шахтаря. При цьому у нього на руках є пропозиція від Динамо, яку Гірники раніше повторили.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що при переході гравця до дніпровського клубу з Шахтаря в контракті було вказано пункт, згідно з яким будь-яка пропозиція щодо Піхальонка, схвалена дніпрянами, має бути показана донецькому клубу. Ознайомившись із пропозицією Динамо про трансфер футболіста, Шахтар прийняв рішення її повторити. Імовірно, може йтися про суму 2,5 — 3 мільйони доларів.

У грудні комерційний директор Дніпра-1 В’ячеслав Фрідман заявляв, що клаусула Піхальонка становить 6 мільйонів євро і «такі гроші ніхто не дасть із українських клубів». У травні цей же функціонер припускав, що півзахисник, серед інших, може залишити клуб влітку, оскільки його контракт незабаром закінчується (2025 року) і його «треба продавати».

На початку травня Піхальонку виповнилося 27 років. Гравцем Дніпра-1 він є вже три роки. Минулого сезону на рахунку Олександра 31 матч у п’яти турнірах, шість голів та стільки ж асистів. У квітні-травні він кілька ігор пропустив через травму і не потрапив навіть до резервного списку гравців збірної України для підготовки до Євро-2024.