Полісся проходить атестацію для участі у Прем’єр-лізі

facebook.com/fcpolissya

Житомирське Полісся проходить атестацію для участі у сезоні Прем’єр-лізі 2022/23 років. Про це повідомив директор клубу Володимир Загурський.

“Наразі дуже складна фінансова ситуація, в тому числі, і у клубів Прем’єр-ліги. Зараз Полісся проходить атестацію для участі у Прем’єр-лізі. Якщо якась команда не зможе взяти участь у наступному чемпіонаті Прем’єр-ліги, то цілком можливо , що ми зможемо її замінити”, – наголосив функціонер.

Також Загурський розкрив деякі деталі нового сезону у ПФЛ. За його словами, новий сезон має розпочатися 25 серпня.

“Якщо ж перейти до Прем’єр-ліги не вдасться, Полісся продовжить виступати у Першій лізі. Новий футбольний сезон має розпочатися 25 серпня. Матчі відбуватимуться у двох групах, але без глядачів на трибунах”.

“У нас будуть команди зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Тернополя, Києва. В іншій групі гратимуть команди із Черкаської, Донецької та Полтавської областей”.

У новому сезоні у Прем’єр-лізі мають зіграти 16 команд. Матчі чемпіонату пройдуть у два кола (30 турів). Офіційно формат та дати проведення наступного розіграшу першості не затверджено.

Президент УАФ Андрій Павелко припустив, що старт нового сезону в УПЛ може відбутися у дати, наближені до Дня Незалежності України.

У свою чергу голова Професійної футбольної ліги Олександр Каденко розповів, що новий футбольний сезон на рівні ПФЛ стартує наприкінці серпня або на початку вересня.

Матчі планують провести у центральних та західних регіонах країни на тлі активних бойових дій в Україні. Загальна кількість учасників – 16 у Першій лізі та 16 у Другій лізі.