Полісся вирвало перемогу у Дніпра-1 в серії пенальті в 1/8 фіналу Кубка України

Полесье — Днепр-1, фото — scdnipro1.com.ua

Полісся вирвало перемогу у Дніпра-1 в серії пенальті в 1/8 фіналу Кубка України – 1:1 у основний та додатковий час, 5:4 по пенальті.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Ближче до кінця поєдинку після пасу Олександра Сватка відзначився Володимир Адамюк. Однак у компенсований час Богдан Кушніренко зумів зрівняти рахунок та перевести зустріч в овертайм.

В додатковий час дніпряни зуміли забити гол, який скасували через офсайд. Зустріч перейшла до серії пенальті.

Голкіпер житомирців Денис Бойко відбив перший удар дніпрян у виконанні Олексія Гуцуляка. Інші футболісти реалізували свої спроби, що принесло перемогу господарям.

У наступному матчі Полісся зіграє на виїзді із Колосом 1 жовтня. Дніпро-1 2 жовтня прийме Металіст 1925.