Полтава звернулася до УАФ та ПФЛ із критикою арбітражу матчу Першої ліги проти Маріуполя (фото, відео)

scpoltava.com

СК Полтава направив офіційне звернення до УАФ та ПФЛ.

Приводом для листа став арбітраж зустрічі 6-го туру групи “на вибування” у Першій лізі між Полтавою та Маріуполем. Зустріч у Полтаві завершилася поразкою господарів (0:4).

У своєму зверненні Полтава звертає увагу на дві грубі помилки головного арбітра зустрічі Артема Михайлюка, який наприкінці зустрічі (73-а та 82-а хвилини) призначив два пенальті у їхні ворота, а також на помилку рефері з незафіксованим фолом з боку Маріуполя, яка призвела до четвертого голу на 85-й хвилині.

Полтава йде на шостому місці, Маріуполь посідає сьоме місце, яке відправить команду в перехідні матчі з другим місцем Другої ліги. За два тури до фінішу сезону Полтава випереджає Маріуполь у групі “на вибування” на одне очко.