Пономарьов: Ми раніше виконували інші завдання, а тепер є одними з лідерів чемпіонату

Виталий Пономарев, фото — fcrukh.com

Головний тренер Руху Віталій Пономарьов розповів про матч шостого туру чемпіонату України проти Металіста 1925 (1:1), у якому його команда не зуміла перемогти у більшості.

“Це був важкий матч, бо Металіст 1925 – сильна та досвідчена команда. Наші гравці намагались тримати високий темп гри, але харків’яни різними способами збивали його і досягли свого. Тоді як нашим гравцям не вистачає досвіду грати в більшості і долати масований захист суперника.

Перший тайм був не найкращим у нашому виконанні. Команда програла багато підборів всередині поля. Ми всі матчі хочемо грати з позиції сили, але не завжди так виходить. Втім у другому таймі ми мали перевагу, але не використали свої моменти, отже, результат закономірний. Звичайно, хотіли перемогти, грали агресивно. Гравці, які вийшли на заміну, зіграли добре, нам просто не вистачило забитого м’яча. .

Те, що Рух на вершині таблиці, є важливим фактором. Ми раніше виконували інші завдання, а тепер є одними з лідерів чемпіонату. Потрібно правильно налаштовуватись психологічно і це також новий досвід. Я думаю, що на нас чекає рівний чемпіонат з непередбачуваними результатами”, – заявив Пономарьов.

Рух посідає четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату України. У наступному турі львівська команда гратиме проти ЛНЗ.