Посередник Олексій Альохін: «Мудрик робить все мудро»

Михаил Мудрик, Getty Images

У ЗМІ з’являється все більше інформації, пов’язаної з потенційним переходом лідера донецького Шахтаря Михайла Мудрика до одного з клубів провідних європейських чемпіонатів. Офіційний представник Мудрика Олексій Альохін у коментарі Sport Arena прокоментував ситуацію.

«Я не здаюся оригінальним, якщо скажу, що Михайло має величезне бажання перейти в один із європейських топ-чемпіонатів. За всієї поваги до чемпіонату України, ми розуміємо, що через ситуацію, що склалася в нашій країні, чемпіонат цього року буде набагато слабшим, ніж попередні.

Від’їзд легіонерів, проведення матчів не на найкращих полях, багатогодинні переїзди автобусом, звичайно, навряд чи сприяють прогресу гравця. Моя думка, що якби не було війни, то Шахтар – найкращий варіант для продовження кар’єри Михайла. Як то кажуть, війна сплутала всі карти.

Отримавши, на мій погляд, кілька солідних фінансових пропозицій як для клубу, так і для гравця і з огляду на те, що відбувається в нашій країні, ми з гравцем сподівалися, що Шахтар прийме одну з них. Але зараз Шахтар відхилив усі пропозиції. У клубі хочуть отримати більшу компенсацію.

Приємно, що директор із футболу Шахтаря Даріо Срна високо оцінив Мудрика, поставивши його в один ряд із зірками світового футболу. Приємно й те, що за останні роки Шахтар інвестував великі гроші в талановитих легіонерів, але найзатребуванішим і найдорожчим виявився Михайло Мудрик.

Футболіст хоче рости, футболіст хоче розвиватися, грати на найвищому рівні та захищати кольори національної збірної. На даний момент Михайло Мудрик – гравець Шахтаря, він з повагою ставиться до свого клубу, є великим професіоналом і віддається на 100% як в офіційних матчах, так і на тренуваннях».

Раніше повідомлялося, що Ніцца зробила пропозицію Шахтарю про придбання вінгера. Керівництво донецького клубу відхилило пропозицію французів. Також пропозиції щодо українського півзахисника робили Байєр та Брентфорд.

Чинний контракт Шахтаря з Мудриком діє до 2026 року. У сезоні 2021/22 вінгер зіграв у 19 матчах Гірників, забив два м’ячі та віддав дев’ять результативних передач.