Поздєєва призначено в. о. головного тренера Колоса

Фото — ФК Колос

Колос офіційно оголосив про зміну головного тренера. Цю посаду з приставкою “виконувач обов’язків” тепер обіймає Олександр Поздєєв, який до сьогодні тренував команду U-19.

Ярослав Вишняк, який очолював головну чоловічу команду ковалівського клубу з листопада 2021 року (з літа 2022-го – у повноцінному статусі), без роботи у Колосі не залишився – він отримав посаду віцепрезидента.

37-річний Поздєєв – легенда Колоса, який виступав за команду з Київської області на позиції півзахисника з 2013 по 2020 роки. Після завершення кар’єри майже чотири сезони очолював молодіжну команду.

Клуб подякував Вишняку за “віддану працю на чолі головної команди”. Під його керівництвом Колос загалом зіграв 62 матчі, здобув 20 перемог, 18 разів зіграв внічию і зазнав 24 поразок.

Зазначимо, що структурні зміни у клубі з Ковалівки відбулися одразу після домашньої нічиєї проти Олександрії (0:0) у 26-му турі Української Прем’єр-ліги.

Колос з 29 очками посідає дев’яте місце в УПЛ. Дебют Поздєєва у новому статусі відбудеться 5 травня у виїзному матчі проти Динамо.