Президент ФСК Маріуполь: Треба буде зчепити зуби і грати не тільки заради себе, але й заради нашого міста та регіону

facebook.com/fkyarud

Президент ФСК Маріуполь Олександр Ярошенко прокоментував майбутній сезон у Першій лізі, в якому має взяти участь його клуб.

За словами Ярошенка, рішення про участь у чемпіонаті приймалося досить довго. Однак головним чинником стало бажання подарувати надію та показати, що навіть окупація рідного міста не зламала дух Маріуполя.

“Ми довго вирішували буде клуб чи ні. У результаті ухвалили рішення грати не лише за наше місто-герой Маріуполь, а й за весь Донбас та людей. Це команда з Маріуполя, в якій грають гравці з Маріуполя”.

“Сьогодні треба давати людям якнайбільше позитивних емоцій та давати надію. Багато хто виїхав з нашого рідного міста – ми хочемо показати, що нас не зламати, і як би не було важко, але ми живі і прославлятимемо наше місто на всю Україну”.

“Футбольний сезон? Все досить просто: виходьте, грайте, перемагайте. Тут треба буде зчепити зуби і грати не тільки заради себе, але й заради того міста та регіону з якого ми. Наразі буде незрозуміло, яка команда сильніша, яка слабша, зараз немає жодної команди, яка зберегла свій склад на 100%”.

“У нас молодий склад, у якого є шанс показати себе і піти кудись вище. Все в їхніх руках. Я дуже вірю у нашого тренера Олега Краснопьорова. Зараз у нас є місяць щоб завести цей механізм, так що будемо намагатися робити все від себе залежне”.

У липні маріупольський футбольний клуб Яруд, який у недограному через масштабну військову агресію росії проти України чемпіонаті-2021/2022 виступав у групі «Б» Другої ліги, офіційно змінив назву. Тепер клуб має назву “Футбольний спортивний клуб “Маріуполь”.

ФСК Маріуполь фігурує у попередньому списку учасників Першої ліги сезону-2022/2023. За інформацією Sport Arena, маріупольський клуб може обрати місцем тимчасового базування клубу Київ чи Київську область. Серед варіантів – стадіон «Лівий берег», на якому грав однойменний клуб.

Раніше президент ПФЛ Олександр Каденко повідомив, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може розпочатися наприкінці серпня чи на початку вересня.