Пушич: Ми не циркова команда. Гравці Шахтаря щодня стикаються з болем та емоціями війни

Марино Пушич, фото — shakhtar.com

Наставник Шахтаря Маріно Пушич заявив, що гравці донецького клубу щодня стикаються з болем через повномасштабне воєнне вторгнення росії в Україну.

“Шахтар не може відвідати Донецьк. Ми не можемо навіть провести міжнародні матчі в Україні. Ми не циркова команда, яка просто приходить, щоб показати кілька трюків. Ми подорожуюча і, головне, дружна родина, яка має одну головну мету”.

“І це має змусити людей своєї країни пишатися, дати їм на мить гарне почуття боротьби за честь України. Гравці щодня стикаються з болем та емоціями війни і ми змушені кожен матч витягувати їх із колії… Я захоплююся ними”.

“Звичайно, нам також потрібно стати тут чемпіоном і виграти Кубок, якщо це можливо. Але досвід та значення футболу означають набагато більше. Коли Шахтар грає на міжнародному рівні, дивиться вся Україна. Навіть в окопах люди дивляться наші матчі. Це усвідомлення викликає у хлопців дуже глибокі емоції”.

Шахтар – чинний чемпіон України. Навесні колектив Пушича виступить у плей-офф Ліги Європи, де зіграє з Марселем.

Гірники неодноразово надавали різну допомогу українським військовослужбовцям, а також проводили благодійні матчі. Клуб створив проект Shakhtar Social, який надає фінансову підтримку, гуманітарну та медичну допомогу сім’ям у всій Україні.

Рано вранці 24 лютого 2022 року росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна проти росії триває вже 670-й день.