Реал із Луніним розгромив Барселону та виграв Суперкубок Іспанії

Реал Мадрид — Барселона. Фото — Getty Images

Реал Мадрид із великим рахунком обіграв Барселону у фінальному матчі за Суперкубок Іспанії, який відбувся у саудівському Ер-Ріяді – 4:1.

Перший тайм став бенефісом Вінісіуса Жуніора, який оформив хет-трик. Два голи він забив уже до десятої хвилини, спершу реалізувавши вихід віч-на-віч, а потім закотивши м’яч у порожні ворота після прострілу Родріго.

Барселона спробувала повернутися в гру зусиллями Роберта Левандовські, який вдало спіймав м’яч на ногу на лінії штрафного майданчика. Андрій Лунін намагався врятувати, навіть зачепив м’яч, але не зумів запобігти голу. Загалом українець провів сильний матч, здійснивши мінімум три гарні сейви.

Загалом на рахунку Луніна цього сезону вже 11 матчів, у яких він пропустив шість м’ячів. П’ять поєдинків Андрій відстояв “на нуль”.

Вінісіус зробив хет-трик ще до перерви, реалізувавши пенальті після фолу Рональда Араухо. У другій половині Барселону добив Родріго, а невдовзі після цього синьо-гранатові залишилися вдесятьох – той самий Араухо отримав другий “гірчичник”.

Цей трофей став для Луніна вже сьомим (і другим Суперкубком Іспанії), виграним із мадридським Реалом.