Реал із Луніним сенсаційно програв Мальорці у матчі з автоголом та нереалізованим пенальті

Мальорка — Реал Мадрид, фото — Getty Images

Мадридський Реал на виїзді сенсаційно програв Мальорці в 20-му турі іспанської Прімери – 0:1.

Долю поєдинку вирішив гол у першому таймі. У верховій боротьбі захисник Начо Фернандес зрізав м’яч у власні ворота.

Мадридці мали змогу відігратися у другому таймі, проте Марко Асенсіо не реалізував пенальті. Арбітр додав вісім хвилин до основного часу, але Мальорка спромоглася втримати перемогу.

Весь матч у складі Бланкос відіграв голкіпер Андрій Лунін. Українець несподівано опинився у стартовому складі – за 30 хвилин до початку поєдинку на розминці травму отримав бельгієць Тібо Куртуа.

В активі Реалу залишається 45 очок, мадридці на 5 очок відстають від Барселони, зігравши на матч більше. Мальорка з 28-ма очками закріпилася на 10-му місці Прімери.

Свій наступний матч Реал проведе у рамках Клубного чемпіонату світу. Бланкос зіграють у півфіналі з Аль-Ахлі 8 лютого.