Реал із Луніним вирвав вольову перемогу над Барселоною у результативному Ель Класіко

Фото — Getty Images

Реал Мадрид у драматичному стилі обіграв Барселону у спекотному результативному Ель Класіко, яке відбулося в рамках 32-го туру іспанської Прімери – 3:2.

Барселона дуже швидко повела у рахунку. Не обійшлося без помилки Андрія Луніна – українець невдало зіграв на виході при кутовому, і Крістенсен головою влучив у порожні ворота.

Надалі Андрій виправився – зокрема, вже за рахунку 1:1 зробив дуже непростий сейв після зрізки від Ламіна Ямала. У другому таймі, вже при 2:2, українець міг стати автором асиста, але Вінісіус Жуніор після його точного виносу не реалізував вихід віч-на-віч.

Саме бразилець зрівняв рахунок уперше – він реалізував пенальті за фол на Лукасі Васкесі, який несподівано замінив у основі Дані Карвахаля.

Після перерви Барселона, яка з точки зору турнірної ситуації потребувала перемоги, знову вийшла вперед. Лунін відбив м’яч перед собою після удару-подачі Ямала, проте важливо відзначити, що воротареві активно заважав Ферран Торрес, який був перед ним. Зрештою на добиванні вдало зіграв Фермін Лопес.

І знову Бланкос відіграли швидко. Активний Васкес безперешкодно замкнув простріл Вінісіуса. Барселона продовжувала грати активніше, але більше не змогла забити. На відміну від їхнього суперника – знову, як і в першому колі, переможний гол забив Джуд Беллінгем. Простріл на нього виконав герой матчу Васкес.

Реал закріпився у статусі лідера Прімери, збільшивши відрив від каталонського гранда до 11 очок за шість турів до кінця чемпіонату. У наступному турі Вершкові вирушать до Сан-Себастьяна, а синьо-гранатові приймуть Валенсію.

• Прімера. 32-й тур

Реал Мадрид – Барселона – 3:2 (1:1)

Голи: Вінісіус, 18, з пен., Васкес, 73, Беллінгем, 90+1 – Крістенсен, 6, Фермін, 69