Реал із Луніним зіграв божевільну нічию з Вільярреалом

Вильярреал — Реал Мадрид, фото — Getty Images

Мадридський Реал на виїзді зіграв унічию з Вільярреалом у божевільному матчі 37-го туру Прімери – 4:4.

Півзахисник Бланкос Арда Гюлер відкрив рахунок на 14-й хвилині, а згодом Хоселу забив другий м’яч гостей. Вільярреал скоротив відставання завдяки м’ячу Александера Серлота. Але вже за хвилину Лукас Васкес повернув перевагу у два голи для Реала, а потім Гюлер оформив дубль.

Господарі перевернули перебіг зустрічі у другому таймі. Одразу після перерви з інтервалом у шість хвилин Серлот забив у ворота українця Андрія Луніна ще три голи. Зазначимо, що норвежець тепер має у своєму активі 23 м’ячі у Прімері, і на два голи випереджає українця Артема Довбика у списку найкращих бомбардирів.

Чемпіон Іспанії Реал набрав 94 очки. Вільярреал здобув 52 очки та завершить сезон на восьмому місці.

В останньому матчі Прімери-2023/24 мадридці приймуть Бетіс, а Вільярреал зіграє з Осасуною. Обидва поєдинки відбудуться 25 травня.