Реал на виїзді програв Валенсії і залишився на третьому місці у Прімері

Валенсия — Реал Мадрид. Фото — Getty Images

Мадридський Реал на виїзді програв Валенсії в матчі 35-го туру чемпіонату Іспанії – 0:1.

Кажани вийшли вперед на 33-й хвилині зусиллями 21-річного Дієго Лопеса. Реал завдав лише трьох ударів по воротах у першому таймі і майже нічим не загрожував супернику.

Після перерви Бланкос продовжували володіти м’ячем, проте відігратись команді Карло Анчелотті так і не вдалося.

Зазначимо, що в середині другого тайму у грі виникла пауза на декілька хвилин через образи на адресу вінгера Реала Вінісіуса Жуніора. А у компенсований час бразилець отримав червону картку за удар рукою суперника по обличчю.

Реал залишився на третьому місці в Прімері, відстаючи від Атлетіко на одне очко. Валенсія піднялася на 13-ту позицію, збільшивши відрив від зони вильоту до п’яти очок.

У наступному турі Реал 24 травня прийме Райо Вальєкано. Валенсія 25 травня на виїзді зіграє проти Мальорки.