Реал на виїзді зіграв внічию з Севільєю

Севилья — Реал. Фото — Getty Images

Мадридський Реал на виїзді зіграв внічию з Севільєю у матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії – 1:1.

На перших хвилин команда Карло Анчелотті відзначилася двічі (Феде Вальверде та Джуд Беллінгем), проте судді скасували взяття воріт. У середині першого тайму вже Севілья була близька до голу, але Дані Карвахаль та Кепа Аррісабалага врятували Бланкос.

На 74-й хвилині нервіонці вийшли вперед після автоголу Давіда Алаби та невпевненої гри воротаря. Реал швидко відігрався – Карвахаль замкнув подачу Тоні Крооса зі штрафного.

Зазначимо, що захисник Севільї Серхіо Рамос у поєдинку проти свого колишнього клубу отримав жовту картку. Український воротар Реала Андрій Лунін весь поєдинок провів на лаві запасних.

Реал лідирує у чемпіонаті Іспанії, випереджаючи Жирону на три очки. Команда Віктора Циганкова та Артема Довбика у неділю зіграє з Альмерією. Севілья піднялася на 13-ту позицію.

Наступного тижня команди проведуть матчі групової стадії Ліги чемпіонів. 24 жовтня Реал на виїзді зіграє з Брагою, а Севілья прийме Арсенал. 28 жовтня Бланкос зустрінуться із Барселоною у чемпіонаті Іспанії.