Реал переміг Сельту завдяки голу Беллінгема. Лунін залишився на лаві запасних

Сельта — Реал. Фото — Getty Images

Реал на виїзді мінімально обіграв Сельту у матчі третього туру чемпіонату Іспанії – 1:0.

На 3-й хвилині зустрічі Йорген Странд Ларсен вивів господарів поля вперед, проте гол норвежця був скасований через порушення правил проти воротаря Реала Кепи Аррісабалаги. Перед перервою судді скасували гол форварда Бланкос Хоселу. Причина – офсайд.

У середині другої половини зустрічі Реал отримав чудову нагоду вийти вперед, проте Родріго Гоес не реалізував пенальті. Удар бразильця парирував Іван Вільяр.

На 81-й хвилині Бланкос повели у рахунку – Джуд Беллінгем скористався скидкою Хоселу. Це четвертий м’яч англійського новачка Реала у трьох матчах Прімери.

Зазначимо, що на початку матчу травми зазнав вінгер Реала Вінісіус Жуніор. Його замінили на 18-й хвилині.

Український воротар Реала Андрій Лунін залишився на лаві запасних. Нагадаємо, голкіпер зіграв у перших поєдинках сезону проти Атлетіка (2:0) та Альмерії (3:1).

Реал йде без втрат у Прімері. Команда Карло Анчелотті з 9 очками очолює турнірну таблицю. Сельта з 1 очком залишилася на 16-й позиції.

У наступному турі Реал 2 вересня прийматиме Гетафе. Сельта 1 вересня на виїзді зустрінеться із Альмерією.