Реал ухвалить рішення щодо захисника Шахтаря Вінісіуса Тобіаса наприкінці сезону

Винисиус Тобиас, фото — Getty Images

Реал ухвалить рішення щодо захисника Шахтаря Вінісіуса Тобіаса наприкінці сезону, сказав генеральний директор Гірників Сергій Палкін.

“Минулого року ми підписали договір оренди гравця з можливістю викупу. Місяць тому ми зв’язалися з Реалом, тому що були зацікавлені в його поверненні, якщо він їм не потрібен. Мадридці сказали мені, що хочуть зберегти його до кінця сезону, а потім ухвалять остаточне рішення”, – розповів Палкін.

Наразі бразилець грає в оренді за другу команду Реала – Кастілью. На рахунку 18-річного захисника — 22 матчі та чотири асисти у всіх турнірах.

Вінісіус Тобіас перейшов до Шахтаря з Інтернасьоналу в січні минулого року, проте через повномасштабне вторгнення росії так і не встиг дебютувати за Гірників в офіційних матчах.

У квітні бразилець перебрався до Реалу на правах оренди. Угода між Гірниками та Бланкос розрахована до кінця поточного сезону. Як повідомлялося, мадридці можуть викупити контракт футболіста за 10 мільйонів євро.

Кастилья посідає третє місце у групі 1 Прімери КІФФ, третього за силою дивізіону Іспанії. У наступному матчі друга команда Реала зіграє із Понтеведрою 29 січня.