Реал впевнено переміг Гранаду, Лунін відіграв “на нуль”

Реал — Гранада. Фото — Getty Images

Реал на Сантьяго Бернабеу впевнено обіграв Гранаду в матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії – 2:0.

Підопічні Карло Анчелотті вийшли вперед в середині першого тайму – Браїм Діас скористався передачею Тоні Крооса. Після перерви Родріго Гоес зіграв на добиванні та збільшив перевагу Реала. Бразилець відзначився у п’ятому поспіль матчі за мадридську команду.

Гранада пішла з поля без забитих м’ячів. Це був дебютний матч команди під керівництвом нового тренера Александера Медіни.

Весь матч за Реал провів воротар Андрій Лунін. Для українця це сьомий поєдинок цього сезону і четвертий – “на нуль”.

Реал повернувся на перше місце в Прімері, випереджаючи Жирону за додатковими показниками. Гранада залишилася на передостанній позиції.

У наступному турі Реал 9 грудня на виїзді зіграє із Бетісом. Гранада прийме Атлетік 10 грудня.