Революція в Вересі: зміна головного тренера, кадрової філософії та можливий неоднозначний вибір

Остап Маркевич, facebook.com/mariupolfc

Рівненський клуб набув репутації, мабуть, найбільш демократичного футбольного проєкту в Україні. Але ситуація улітку може змінитися кардинально, а найголовніше, що думку вболівальників з цього приводу, наразі, ніхто питати не став.

А може варто?

За нашою інформацією, новим головним тренером команди планують призначити Остапа Маркевича. Результати його діяльності в українських клубах є вельми негативним – у свій час Маркевича-молодшого звільнили з Агробізнесу, потім з Чорноморця, а першу частину минулого сезону в УПЛ Маріуполь, під його орудою, закінчив на останньому місці у таблиці. З його останнього клубу з третьої ліги Польщі його було також звільнено – показники були явно не найкращі.

Читайте також: Магія імені Мирона Маркевича: чого чекають Карпати від призначення знаменитого земляка та чому його прихід — аргумент до серйозності проекту нового клубу

Судячи з даних авторитетного порталу Transfermarkt, Маркевич молодший є клієнтом компанії Простар агента Вадима Шаблія, який після цього, скоріш за усе, отримає можливість повної комплектації команди. Це все нагадує сумну історію Маріуполя, який виграв 2 матчі з 18-ти, коли Маркевич був головним тренером, а більшість гравців, за неофіційною інформацією, приходили в клуб за протекцією агентства Шаблія.

Вже зараз, у телеграм каналах Народного Клубу вболівальники висловлюють своє обурення таким розвитком подій. Поряд із явно незадовільними результатами у карʼєрі потенційно нового головного тренера, також велике занепокоєння вболівальників викликає факт можливої співпраці Народного Клубу з компанією, яка незважаючи на війну в Україні, продовжує вести діяльність на російському ринку, працюючи, зокрема, й з російськими футболістами (за данними того ж Трансфермаркт).

У вболівальників Вереса є логічні побоювання, що це дійсно може спрацювати проти іміджу клубу, особливо враховуючи те, що клуб позиціює себе з патріотичної сторони.

Але вирішальне слово залишається за президентом клубу Іваном Надєїним, який здається все ж таки повірив у тренерський талант Маркевича-молодшого.

Колись у Вересі обіцяли залучати вболівальників до вирішення найбільш важливих питань у розвитку клубу. Але не цього разу: судячи з усього, остаточне рішення майже прийняте, але ніхто та ніде не бачив дискусій клубу та фанатів з цього приводу.