Ротань: Ми змінюємо стиль гри, вона має подобатися вболівальникам

Руслан Ротань, фото — fco.com.ua

Головний тренер Олександрії Руслан Ротань розповів про зміни ігрового стилю команди.

“Ми змінюємо стиль гри, це не швидкий процес. Проте ми не зупиняємось і у нас є до чого прагнути. Робота буде продовжуватися і під час чемпіонату. Ми маємо додавати з кожною грою, ставати краще і разом боротися з недоліками”.

“На цей час кістяк ще не сформовано. Ми дійсно багато працювали над зв’язками та перевіряли у кожному спарингу різні схеми гри. Я не виключаю, що ще будуть ротації на деяких позиціях в залежності від якості гравців. Ми перебудовуємося в процесі”.

“Робота триває. Вона важка як для футболістів, так і для тренерського штабу. На жаль, це не можна зробити за тиждень чи за місяць. Для цього потрібен час. В кінцевому результаті ми повинні стати єдиним механізмом. Ми над цим працюємо і вже на шляху до цього”.

“Я не скажу, що є якась проблема, але донести, довести та реалізувати ідею – це різні речі. Це формується на тренуваннях, закріпляється в грі. І гравець лише тоді повірить в ідею, коли побачить результат. Як тренер я усвідомлюю, що це непростий шлях. Футболісти повинні розуміти, що вони мають робити в конкретних епізодах на своїх позиціях на полі. Це для них поки що важкувато, потрібний час, щоб до цього прийти. Але прогрес вже є”.

“Мабуть, найпростіше – стати всією командою у захист і забити один єдиний гол. Проте ми прагнемо, щоб гра, яку демонструватиме команда, в першу чергу, подобалася вболівальникам”, – сказав тренер.

Ротань очолив Олександрію у грудні. Коуч змінив Юрія Гуру, який керував командою з травня 2021 року і був звільнений після закінчення першої частини сезону.

На зимову паузу Олександрія пішла на п’ятому місці у турнірній таблиці УПЛ. Команда Руслана Ротаня 27 лютого проведе перенесений матч чемпіонату країни з Металістом 1925.