Рух обіграв Металіст 1925 та Агробізнес у контрольних матчах

Рух, фото — upl.ua

Рух провів два заключні контрольні матчі на тренувальних зборах перед стартом нового сезону.

У першому поєдинку львів’яни обіграли Металіст 1925. Перед перервою по голу забили Денис Теслюк та Роман Дідик.

У другому поєдинку в п’ятницю команда Віталія Пономарьова розгромила Агробізнес. У першому таймі рахунок відкрив Ярослав Карабін. Після перерви дубль оформив Ілля Квасниця.

Раніше в літнє міжсезоння підопічні Пономарьова перемогли Поділля (2:1), Металург (2:0), тернопільську Ниву (2:1), Минай (1:0) та поступилися Дніпру-1 (0:4). Також львів’яни зіграли внічию з Епіцентром (0:0) та обіграли Прикарпаття (3:1).

У першому турі нового розіграшу УПЛ Рух зіграє із Зорею. Поєдинок відбудеться 29 липня.