Рух попросив змінити арбітра Шандора у матчі з Оболонню

Александр Шандор (с мячом), фото — Металлист 1925

Рух звернувся до Комітету арбітрів Української асоціації футболу (УАФ) із проханням замінити головного арбітра Олександра Шандора у матчі 28-го туру української Прем’єр-ліги з Оболонню. Шандор представляє Львів, що може чинити тиск як на суддю, так і на команди.

“Ця гра має велике турнірне значення для обох команд. Ми не ставимо під сумнів кваліфікацію головного арбітра Олександра Шандора. Проте, нас турбує факт, що арбітр Шандор та ФК Рух представляють місто Львів. Ми не виключаємо, що Олександр Шандор багато років знайомий із футболістами і працівниками нашого клубу. І це може чинити зайвий тиск на арбітра”.

“Наш клуб підтримує зміни, запропоновані Комітетом арбітрів УАФ, зокрема щодо процедури жеребкування. Проте, переконані, що в ситуації з призначенням арбітра Олександра Шандора на гру за участю ФК Рух, було б доцільно зробити виняток і замінити його на будь-якого іншого арбітра” .

Читайте також: Деревинський розсудить Шахтар та Динамо у 28-му турі УПЛ

Рух посідає п’яте місце у УПЛ, набравши 45 очок. Оболонь йде у зоні матчів плей-офф вильоту, маючи 25 очок. Матч 28-го туру Оболонь – Рух заплановано у Києві 11 травня. Початок зустрічі – о 15:30.